Все публикации автора

Ми – українці і цим все сказано

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва. А з 2014 року – День захисника України. І все це символічно. Почнемо з історії…
З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських вояків. Запорожці, зокрема, мали на Січі церкву на честь Покрови Пресвятої Богородиці з іконою її Покрова. Окрім того, на свято Покрови в Україні відбувалася Велика рада, що обирала гетьмана, визначала, як козацтву жити далі.

Школа це важлива річ,

Прокидався я всю ніч

Раз у раз питав матусю:

Чи я в школу не спізнюся?

День знань завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

2018-2019 навчальний рік є особливим і відзначився початком Нової української школи – школи, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті; прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку .

Сьогодні в школі-інтернаті відбувся урочистий захід до Дня знань, який був сповнений не лише щирими вітаннями, а й цікавою програмою для дітей, а саме: навчально-розважальний квест, хвилини дитячої творчості, майстер-клас з ручної праці та спортивні естафети, в яких приймали участь не тільки учні, а й їх батьки.

Сьогоднішній день запам’ятається назавжди не тільки нашим першокласникам, а й усім учням нашої школи.  Тож нехай цей новий навчальний рік буде для усіх плідним на відкриття нових знань, нових приємних знайомств. Успіхів у навчанні!

Учні та педагоги, батьківська громадськість спеціальної школи-інтернату І ступеня № 25 з великим задоволенням прийняли участь у фестивалі присвяченому  до Міжнародного дня захисту дітей, який відбувся у Центрі науково-технічної творчості молоді «Сфера».

Щасливо всміхається травень,

Скінчилась навчальна пора,

Зібралась на дзвоник останній

Весела шкільна дітвора!

Сьогодні в нашій школі відбулося особливе свято останнього дзвоника під назвою: “Вокзал прощання”. Радісне і водночас трішки сумне свято зібрало велику кількість учнів, вчителів, вихователів, батьків та просто гостей.

З самого ранку вся шкільна родина з чудовим настроєм зібрались на уявному потязі у мандрівку по шкільному подвір’ю з цікавими зупинками. Святкову та запальну руханку виконали наші вихованці з любов’ю в серці до людей, до дітей, до рідної землі та до неньки України.

Читати повністю »

«Їх подвиги в пам’яті вічні…» – під таким гаслом пройшов День пам’яті та примирення для учнів та педагогів спецшколи-інтернату №25.

З метою виховання в учнів поваги до ветеранів, почуття патріотизму та гордості за свою Батьківщину було організовано низку заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення,  Дню Перемоги.

Читати повністю »

26 квітня 1986 року… Чорнобиль… Аварія на ЧАЕС…Ця дата навіки записана в історію людства чорними буквами.  Це трагедія, з якою не зрівняється жодна відома до цих пір итехногенно-екологічна катастрофа. Ми маємо пам’ятати, розповідати наступним покоління про страшну трагедію та її наслідки, про героїв ліквідаторів та простих людей, які ціною свого здоров’я та життя запобігли більш страшним наслідкам для всього людства. Чорнобиль – то наш невгамовний біль.

Як і в попередні роки вчителями та вихователями підготовчих – четвертих класів були проведені уроки пам’яті, уроки-попередження про потенційну небезпеку радіації для усього живого.

Читати повністю »

19 квітня 2018 року у спеціальній школі-інтернат І ступеня № 25 було проведено День цивільного захисту за участі Державної пожежно-рятувальної частини № 10 Головного управління ДНСС України в м. Києві. Напередодні учні підготовчих-перших класів відвідали пожежно-рятувальну частину №10, яка розташована в Пуща-Водиці, а учні 2-4 класів – Музей пожежно-рятувальної частини № 25. Діти із захопленням спостерігали за демонстрацією спецтехніки, засобів пожежогасіння, зацікавлено слухали розповідь рятувальників про першочергові дії при виникненні пожежі, як врятувати життя собі та іншим.

Христос Воскрес! З відчуттям глибокої радості і від щирого серця вітаємо Вас з
наступаючим Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у Ваших
серцях радість і душевний спокій! Нехай у Вашій домівці назавжди оселиться здоров’я,
любов, щастя, добробут, душа нехай завжди залишається світлою, серце пламеніє любов’ю, а
помисли будуть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!

«Мова втілення думки.

Щобагатша думка,то багатша мова.

Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її.

Борімося за красу мови, за  правильність мови,

за багатство мови…»

М.Рильський

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає  уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина  спеціальної школи-інтернату № 25.