Все публикации автора

Взяти  у  свої  руки  здоров’я  людей,  зберегти  їх  від  хвороб  спадкових чи загрожуючих,  рекомендувати  їм  належний  спосіб  життя  є  чесно  і  для лікаря спокійно. Тому легше запобігти хворобам, ніж їх лікувати… (М. Мудров)

З метою підвищення рівня обізнаності. школярів  щодо певних категорій хвороб, а саме:  туберкульозу,  сказу, ВІЛ-інфекції та СНІДу    в нашій школі медичними сестрами, педагогом-організатором та вчителями було проведено Читати повністю »

Сьогодні усе для тебе —

Озера, гаї, степи.

І жити спішити треба,

Кохати спішити треба —

Гляди ж не проспи.

В Симоненко.

31 січня 2019 року в спеціалізованій школі № 252 імені В.Симоненка Оболонського району міста Києва  відбувся  конкурс читців поезії В.Симоненка. Нас запросили і ми вирішили спробувати свої сили. Були не зовсім впевнені, що нашим діткам все вдасться (передати емоційно зміст обраних творів), але з метою соціалізації, вихованню впевненості в своїх силах не лише в стінах школи, а і за її межами, ми ретельно готувалися.

На Аскольдовій могилі поховали їх,
І хоч народ ще й дотепер закутий,
Та він живе, бо смертю молодих
Він смерть переборов там, де містечко Крути.

29 січня ми знову перегортали сторінки історії нашої країни. І однією з найтрагічніших її сторінок є бій під Крутами, який відбувся у далекому 1918 році. Страшно вмерти, але ще страшніше загинути марно.  Молодь, студенти, які не вагаючись віддали своє життя за нашу незалежну неньку Україну, вони навіки залишаться для нас найбільшою святинею. Пам’ять про юнаків-героїв не повинна згаснути.  Читати повністю »

Життя вирує… Це про нас. Протягом минулого  тижня життя нашої школи було дуже насиченим та цікавим. На  початку тижня  паралелі перших-четвертих класів вперше на огляд всієї школи вивісили на вході до школи  лепбуки на загальну новорічну тематику «Зимові свята». Всі дітки старанно намагались відобразити свої знання,  пофантазувати ,  розкрити свою тему доступними їм засобами. Результат сподобався всім. Солодкий приз також.

Читати повністю »

Через поле, через гай  йде по Вкраїні милій Святий Миколай!!!

А вслід за ним Дід Мороз та Снігуронька ….

Ось і розпочалися нарешті довгоочікувані малечею новорічно-різдвяні свята .

І в кожній оселі, в кожнім  домі дітвора чекає на новорічні дива, сюрпризи,  і, безумовно,  подаруночки. Ось і до нашої шкільної родини завітали посланці від Святого Миколая ( ГО «Твори добро», ТОВ «Світкомплект»,  ТОВ «Молодий ліс» та інші): вони   щиро вітали наших  діток з новорічно-різдвяними святами, цікавились успіхами, шкільним життям, дарували солодкі подарунки.

Читати повністю »

Сьогодні нашу школу відвідали гості з відкритим серцем та душею,які привітали наших дітей з новорічно-різдвяними святами. Вони завітали  в ролі Діда Мороза та Снігуроньки  і тішили наших вихованців солодкими подарунками. Ми дуже вдячні нашим гостям за їхнє бажання зробити наших дітей радісними та щасливими. Діти щиро дякували ,розповідали віршики,та дарували нашим гостям пороби своїми руками. І учні і гості залишилися задоволеними.

Гостям ми завжди раді!

А чи багато у вас друзів? Маємо надію, що так.

От і наш навчальний заклад з гордістю може сказати, що має не одного справжнього доброго друга, і їх кількість зростає. Зовсім нещодавно це коло поповнилося небайдужими людьми з Міжнародної французької школи, які виявили бажання сприяти всебічному розвитку вихованців нашої школи.

Читати повністю »

“Праця не тільки там, де людина сіє хліб

або садить дерево.

Найбільш тонка, найбільш складна праця,

коли людина приходить до людини,

бачить у її очах, читає “поміж рядків”

її поклик про допомогу.

Ця праця є вищою мірою людського духу”

Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присвятити нашим друзям – студентському та педагогічному колективам, батьківській громаді Київської дитячої Академії мистецтв , людям, які відставивши безліч турбот та проблем, з відкритим серцем та душею, вже декілька років поспіль перед новорічно-різдвяними святами входять в роль чарівників і тішать вихованців нашого закладу.

Читати повністю »

Кожен народ має свої традиції, історію, пам’ять. Має їх і український народ. На жаль, не всі світлі, не всі добрі… Однією з трагічних сторінок історії нашого народу це  Голодомор 1932-1933 рр.

І хоч багато літ спливло з того часу, але та трагедія, той  біль  не може залишити  байдужим жодного  з нас, українців.

Кажуть,що час лікує душевні рани. Але рану в серці України, пов’язану з Голодомором загоїти неможливо.

З нагоди 85-ї річниці  трагедії Голодомору 1932-1933 рр. на Україні, Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору педагогічним колективом було проведено низку заходів, спрямованих на виховання почуття жалю, співчуття, патріотизму та гордості за незламний дух нашого українського народу.

Ми пам’ятаємо ! Світ визнає!