Все публикации автора

Напередодні дня пам’яті Героїв Небесної Сотні учні вшанували  пам’ять полеглих Героїв, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

В класах спеціальної школи-інтернату #25 пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні: виховні години «День пам’яті Небесної сотні», «У нашій пам’яті вони назавжди»; години спілкування «Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні»; «Зима, що всіх змінила».

Ми завжди повинні пам`ятати відвагу, силу духу та стійкість людей, які віддали своє життя за майбутнє України. Подякувати всім, хто відстояв Майдан як яскравий приклад мужності, сили духу, чесності та патріотизму!

Герої таки не вмирають,

Вони будуть вічно живі.

Героїв завжди пам’ятають

На небі й на рідній землі!

Свято Стрітення дивовижне: інколи по-зимовому сніжне, інколи по-весняному тепле і сонячне! Це відчуття зимової прохолоди і передчуття весняного тепла. За традицією в нашій школі кожного року вшановують це свято. Так і цього року учні організували та провели класні заходи присвячені святу Стрітення.

Основна ідея проведення заходів полягала в гармонійному існуванні природи і людини, дружби, миру та злагоди. Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій та сподівання на теплу весну і хороший врожай!

Традиційно вітаємо з Днем святого Валентина!

Хай цей день буде особливим та надихне на звершення! А ще буде насиченим магією кохання та ніжності. Учні спеціальної школи-інтернату І ступеня №25 не лишили без уваги це свято. Дізналися історію свята, готували валентинки найріднішим, виготовляли поробки,з яких створили виставку своєї творчості.

Пам’ятайте, що День святого Валентина  – свято чудес, яскравих вражень і кохання, тому не бійтесь дарувати своє кохання оточуючим.

Важко уявити наше сьогодення без сучасних технічних засобів, тому і в навчанні хочеться йти в ногу з часом….

Нещодавно спеціальна школа-інтернат І ступеня #25 завдяки турботі управління освіти Оболонської РДА в м.Києві отримала сучасні великі, багатофункціональні Smart телевізори, які активно почали використовувати  в освітньому процесі.

Download (PDF, 2.88MB)

Сьогодні весь світ вшановує пам’ять жертв Голокосту, спеціальна школа-інтернат І ступеня №25 не стала виключенням.
В нашому закладі було проведено виховні заходи під гаслом : «Це не повинно повторитися!». Педагоги розповідали про трагічними подіями Голокосту, переглядали з учнями змістовні презентації та оформлювали тематичні куточки.
У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі, болю та співчуття – ім’я якого Голокост. Вже не запобігти, але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати…

Передсвяткові тижні сповнені маленьким сюрпризами,  і кожен докладає зусиль, щоб діти відчули магію свят. Дякуємо Владиславу Трубіцину, за подаруночки нашим діткам.

Бажаємо всім хай всі збудуться бажання.
Щоби рік приніс завзято
Щастя, радості багато.
Щоб усе завжди вдавалось,
Щоб від успіхів співалось,
Щоби Ви були здорові!

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших зимових свят для дітей. Кожного року вони з нетерпінням чекають його, пишуть листи до Святого Миколая, намагаються бути слухняними та чемними,  робити добрі справи і безумовно мріють про подарунки.

Цьогоріч допомагав наповнювати кошики Святого Миколая для наших діточок Владислав Трубіцин, депутат Київської міської ради. А 18 грудня 2020 року особисто завітав до нашого закладу та прийняв участь у святковій Зимовій феєрії з учнями закладу.

Читати повністю »

З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у спеціальній школі-інтернаті І ступеня №25 проводяться різноманітні заходи у рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства».

Читати повністю »