Все публикации автора

Download (PDF, 392KB)

Download (PDF, 1.1MB)

Download (PDF, 1.05MB)

Діти – це радість, це усмішки без причини, це чудовий настрій, який вони дарують, це любов, якою вони діляться, щира, чесна, просто так, від усього їхнього маленького сердечка. Давайте берегти ці світлі і сяючі сердечка!
З Днем захисту дітей!

А ще учні нашого закладу підготували малюнки з побажаннями для своїх друзів четвертокласників 🎨

Випускники початкової школи

Дорогі випускники початкової школи, мені дуже приємно вітати вас з вашою першою значущою подією у вашому житті!

Тепер школа відкриває перед вами нові горизонти і вам належить отримати нові знання, які дозволять вам стати шанованими і значущими людьми в нашому суспільстві.

Відмінних вам відміток, цікавих уроків і ненудної повсякденності!

Спеціальна школа-інтернат#25 Оболонського району міста Києва, 2020 рік…
Перші вагомі результати капітальних ремонтів-новий сучасний дах на двох корпусах нашого закладу… Красиво.Сучасно.Надійно.
Дякуємо керівництву району та управління освіти Оболоні за турботу та фінансування, а бригаді Федора ТОВ БК “Мега-стайл” за виконанні роботи.
Сподіваємося на продовження!)

Читати повністю »