Все публикации автора

#Міжнародний_день_обіймів

Обіймаючи дітей, ми даємо їм зрозуміти на своїй, дитячій мові, не вдаючись до всіх психологічних тонкощів та пояснень, що ми їх любимо, приймаємо у будь-якому вигляді і підтримуємо, а ще – захищаємо. А це – базові психологічні потреби людини, які, якщо не задовольнити, призводять до розвитку купи комплексів з яким навіть Фрейд до кінця не розібрався.

Дітки, яких часто обіймають, швидше розвиваються і менше хворіють. Тому обіймайтесь частіше – це так корисно, а головне приємно!

Зустрічаймо – до нас йде святий Миколай!

Щорічно 19 грудня християни східного обряду відзначають День святого Миколая. На це свято з нетерпінням чекають діти, адже, за повір’ями, святий Миколай залишає під подушкою солодощі або подарунки.

Вже доброю традицією стало для спеціальної школи-інтернату №25 проводити святковий захід приурочений Миколаю Чудотворцю. Дітлахи вражали глядачів добре підготовленою програмою, що супроводжувалась веселими піснями, запальними танцями, повчальними віршами та віддачею з глядацької зали – бурхливими оплесками.

На святкове дійство завітав і сам Святий Миколай, який прийшов з гостинцями від ТОВ «Світкомплект»,  які щороку так турботливо ставляться до наших учнів.

Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.

Новий рік – це пора, коли здійснюються бажання, навіть найнеймовірніші…

Отже, напередодні новорічних свят з метою організації змістовного дозвілля дітей та виховання молодого покоління в дусі поваги до народних традицій,  здобувачі освіти спеціальної школи інтернату №25 відвідали театралізоване свято до Дня святого Миколая «Таємниці Чаклуна», яке відбувалося в Київському Палаці дітей та юнацтва. На дітей чекала зустріч з із казковими героями, веселі естафети, хороводи, співи та танці довкола ялинки з Морозом Морозенком, інтерактивні локації; ігрові, пізнавальні майданчики; майстер-класи та найголовніше новорічна вистава. І все це було підготовлено вихованцями творчих колективів Палацу під керівництвом педагогів.

Дитяча щирість та емоційність не змогла приховати сяючі очі малечі від перегляду вистави, яка стала для наших дітей незабутньою, інтригуючою та чарівною!

Висловлюємо безмежну вдячність адміністрації Київського Палацу дітей та юнацтва за небайдуже ставлення до наших учнів та теплий прийом.

Грудень місяць 2019 року для учнів спеціальної школи-інтернату №25 розпочався з перемоги на ХХVIII Київському міському фестивалі творчості дітей та молоді «Повіримо у себе», адже вони  протягом листопада місяця наполегливо виборювали призові місця.

17 грудня 2019 року у Колонній залі КМДА відбулося нагородження почесними грамотами, подарунками переможців у номінаціях: «Вокально-хоровий спів» та «Хореографія», серед яких були і наші учні.

Ми щиро вітаємо наших учнів та педагогів Руслану Сидоришину та Андрія Михасевича, бажаємо  нових творчих злетів, неповторних колоритних виступів та здійснення мрій!

У рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» колектив спеціальної школи-інтернату I ступеня № 25 Оболонського району міста Києва з 25 листопада по 10 грудня продовжила працювати над такою серйозною темою та  провела ряд заходів, які спрямовані на поглиблення та розширення знань учнів про поняття та види насильства, виховувати чуйне ставлення до людей і всього навколишнього світу, а найголовніше попередженню насильства в родинах та шкільному колективі.

Провідну роль займав шкільний психолог, яка змогла не лише теоретично, але й практично розкрити дану тематику через казкотерапію та сюжетно-рольові ігри (бесіди з елементами тренінгу «Ні дитячому булінгу», «Виховання без покарання»; презентації з елементами тренінгу « Стоп – насильству!»; тренінг « Твоє життя – у твоїх руках»;), які є актуальними для початкової школи. Діти змогли об’єктивізувати проблемні ситуацій та створити особливу казкову атмосферу, яка робить мрію дійсністю, огортає все навколо передчуттям дива, дозволяє дитині вступити у боротьбу зі своїми страхами і вийти з неї переможцем, а головне – надає почуття впевненості і захищеності.

Вчителі разом з вихователями працювали над тематично-рольовою бесідою «Зупини насилля – захисти себе» та презентацією «Кібербулінг – агресія в інтернеті», а також учні прийняли участь в шкільному та мійському конкурсах дитячого малюнку «Світ без насилля очима дитини».

Завершенням акції став флеш-моб під гаслом «Я –проти насильства » з використанням помаранчевого символу, адже як відомо помаранчовий колір символізує боротьбу проти будь-якого прояву насильства у суспільстві.

Ми впевнені в тому, що світ без насильства – це безпечне майбутнє для кожного!

 

#Щедрий_вівторок

Цього тижня ( 03.12.2019 року)  вихованці спеціальної школи-інтернат І ступеня №25 отримали досить цінний подарунок від наших нових друзів БФ «Життя з надлишком» –  можливість відвідати благодійний показ українського дитячого фільму «Фокстер і Макс» про пригоди хлопчика та собаки-супергероя від режисера Анатолія Матешка, який  презентував для загалу свою стрічку. Приємним сюрпризом став виступ головного героя собаки породи фокстер’єр на прізвисько Амадей, який не аби як запалив публіку та запалив любов до братів наших менших. А також учні мали можливість прогулятися ТРЦ «Оушен Плаза» та поспостерігати за екзотичними рибками, які вражають своїми розмірами.

Вся наша шкільна родина дякує БФ «Життя з надлишком» це був дійсно Щедрий Вівторок. Сподіваємося, що така тепла та приємна зустріч неодмінно повториться.

16 листопада – Всесвітній день ґудзиків. Про ґудзик ми згадуємо найчастіше тоді, коли він відривається і губиться. Добре, якщо його вдається підловити за тоненьку ниточку і заховати до кишені. А буває й так, що гарні ґудзики хтось знаходить і залишає собі “на щастя” або й збирає цілу колекцію.

Відзначати День пана Ґудзика спеціальній школі-інтернату №25 випало за честь вперше. Ми навіть не сподівалися, що ідея відзначити Всесвітнього дня ґудзиків викличе такий жвавий інтерес в учнів початкових класів. Діти із великою зацікавленістю  слухали  розповіді про історію виникнення ґудзика та самого свята, розглядали зображення перших та сучасних ґудзиків, самостійно робили емблеми до свята, а також зробили цікаві поробки з ґудзиків, які були продемонстровані у «Майстерні пана Ґудзика» .

Маємо надію, що Всесвітній день ґудзика стане доброю традицією для нашого закладу!

 

#Тиждень_доброти_тамилосердя

Старайтесь робити добро

День і ніч, і у кожну хвилину,

Щоб серденько,як сонце цвіло,

Це хорошою робить людину!

 

З 11 листопада по 15 листопада 2019 року у спеціальній школі-інтернат №25 відзначали Тиждень Доброти та Милосердя. Кожного дня на здобувачів освіти, працівників закладу та батьків чекала ціла низка сюрпризів і несподіванок. Мета цього проекту познайомити молодших школярів з поняттям «доброта» та «милосердя»,  гуманізація стосунків між учнями та старшим поколінням, формування позитивних навичок співіснування у колективі, виховання чуйного ставлення до людей.

Протягом тижня в школі панували сміх та радощі, а найголовніше панувало добро та милосердя по відношенню до всіх оточуючих.  А на серці у вчителя стає тепліше, коли він бачить щиру радість в дитячих очах.

Дякуємо школярам і педпрацівникам  за чудові та креативні ідеї !

Підготовка репертуару, репетиції…. хвилювання … емоції зашкалюють… І ось нарешті: Гала-концерт конкурсу «Ми таланти твої, Оболонь!». Хвилювались і керівники гуртків, і учасники: чи все продумали в костюмах, чи поборють діти хвилювання, переживали, щоб ніхто не захворів.

12 листопада 2019 року вихованці спеціальної школи-інтернату №25 представили свій заклад  яскравими номерами та творчими роботами:

  • декламація «Містер жук»;
  • танцювальні композиції «Карамельки» та «Ми щасливі діти»;
  • вокальна композиція «Веселка»;
  • декоративно-ужиткове мистецтво «Маки» та «Квітучі символи».

Щира підтримка глядачів, бурхливі оплески, багато позитивних емоцій. І …. наші вихованці завоювали дипломи лауреатів конкурсу та 7 кубків, а також отримали дипломи за участь та цінні подарунки.

Дякуємо Михасевичу А.П., Сидоришиній Р.О., Ковальовій І.А.  та іншим педагогам за вагомий внесок у розвиток дітей. А також вдячні Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації, Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями  Оболонського району міста Києва   за теплий прийом, безцінний досвід та корисні поради!