Все публикации автора

Скінчилась навчальна пора,

Зібралась на дзвоник останній

Весела шкільна дітвора!

Сьогодні в нашій школі відбулося особливе свято останнього дзвоника під назвою: “Вокзал прощання”. Радісне і водночас трішки сумне свято зібрало велику кількість учнів, вчителів, вихователів, батьків та просто гостей.

З самого ранку вся шкільна родина з чудовим настроєм зібрались на уявному потязі у мандрівку по шкільному подвір’ю з цікавими зупинками. Святкову та запальну руханку виконали наші вихованці з любов’ю в серці до людей, до дітей, до рідної землі та до неньки України.

Читати повністю »

«Їх подвиги в пам’яті вічні…» – під таким гаслом пройшов День пам’яті та примирення для учнів та педагогів спецшколи-інтернату №25.

З метою виховання в учнів поваги до ветеранів, почуття патріотизму та гордості за свою Батьківщину було організовано низку заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення,  Дню Перемоги.

Читати повністю »

26 квітня 1986 року… Чорнобиль… Аварія на ЧАЕС…Ця дата навіки записана в історію людства чорними буквами.  Це трагедія, з якою не зрівняється жодна відома до цих пір итехногенно-екологічна катастрофа. Ми маємо пам’ятати, розповідати наступним покоління про страшну трагедію та її наслідки, про героїв ліквідаторів та простих людей, які ціною свого здоров’я та життя запобігли більш страшним наслідкам для всього людства. Чорнобиль – то наш невгамовний біль.

Як і в попередні роки вчителями та вихователями підготовчих – четвертих класів були проведені уроки пам’яті, уроки-попередження про потенційну небезпеку радіації для усього живого.

Читати повністю »

19 квітня 2018 року у спеціальній школі-інтернат І ступеня № 25 було проведено День цивільного захисту за участі Державної пожежно-рятувальної частини № 10 Головного управління ДНСС України в м. Києві. Напередодні учні підготовчих-перших класів відвідали пожежно-рятувальну частину №10, яка розташована в Пуща-Водиці, а учні 2-4 класів – Музей пожежно-рятувальної частини № 25. Діти із захопленням спостерігали за демонстрацією спецтехніки, засобів пожежогасіння, зацікавлено слухали розповідь рятувальників про першочергові дії при виникненні пожежі, як врятувати життя собі та іншим.

Христос Воскрес! З відчуттям глибокої радості і від щирого серця вітаємо Вас з
наступаючим Воскресінням Христовим, з Пасхою Христовою, і нехай царюють у Ваших
серцях радість і душевний спокій! Нехай у Вашій домівці назавжди оселиться здоров’я,
любов, щастя, добробут, душа нехай завжди залишається світлою, серце пламеніє любов’ю, а
помисли будуть щирими та добрими. Всіх Вам земних благ!

«Мова втілення думки.

Щобагатша думка,то багатша мова.

Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її.

Борімося за красу мови, за  правильність мови,

за багатство мови…»

М.Рильський

21 лютого – Міжнародний день рідної мови. Це свято відзначає  уся наша держава. Цивілізоване суспільство не може існувати без мови – засобу спілкування між людьми, засобу вираження думки і передачі досвіду сучасникам і наступним поколінням.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина  спеціальної школи-інтернату № 25.

Читати повністю »

Патріотизм – це одна із ланок людського характеру. Він, подібно до любові, керує людською свідомістю, заставляючи робити великі і малі вчинки в ім’я своєї Батьківщини.

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості в спеціальній школі-інтернаті № 25 20 лютого 2018 р. було проведено цикл заходів присвячених  Пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Download (PDF, 965KB)

У школі-інтернаті № 25 з метою  виховання поважного ставлення до безпеки людини, формування у підростаючого покоління світоглядних та етичних основ здорового способу життя, усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки, оволодіння основними прийомами, методами і засобами захисту від  травм та з метою  запобігання їм було проведено «Тиждень безпеки життєдіяльності» з 11 по 15 грудня 2017 року.