Все публикации автора

Рух-  це життя, – сказав філософ древній…

Це шлях до того, щоб пізнати світ,

Дорожній рух – це складова прогресу,

Що формувався довгі сотні літ.

 

Вересень місяць – це початок навчального року і одночасно початок кропіткої роботи  над вихованням у собі відповідальності, спостережливості, уважності та роздумів, що «Життя у твоїх руках».

З 1 по 20  вересня 2017 року в рамках проведення місячника «Увага! Діти на дорозі» у спецшколі-інтернаті № 25 проводилися профілактичні заходи, головною метою  яких є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах. Також серед учнів школи були проведені виховні години та тематичні уроки, презентації, відеоролики, КВК, конкурс малюнків «Увага! Діти на дорозі».

Читати повністю »

В рамках «Олімпійського тижня» з 18.09.2017 по 22.09.2017, з метою формування в учнів навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом, вчителі, вихователі спецшколи-інтернату № 25 протягом тижня провели для учнів спортивні заходи, виховні години, бесіди, презентації тощо.

Читати повністю »

З 18.09.17 по 22.09.17 у стінах нашої спецшколи-інтернату № 25 був проведений “Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності». Тиждень був насичений цілим рядом заходів та були застосовані різні форми роботи з дітьми:

  • відкриті уроки з питань пожежної безпеки, охорони праці, безпеки життєдіяльності;
  • конкурси, вікторини знавців правил пожежної безпеки, безпечної поведінки вдома, правил безпечної поведінки на річці, у лісі, метро, громадському транспорті, під час грози, під час сильного вітру, шквалу тощо;
  • практичні заняття з евакуації на випадок виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру (пожеж, руйнування будівель, ускладнення погодних умов) та опрацьовано схему оповіщення учасників навчально-виховного процесу;

Читати повністю »

Я іду у підготовчий клас!
Маю зошит, маю книжку,
Он лежать вони на ліжку.
Маю читанку й буквар,
Значить, справжній я школяр.

Осінь в Україні починається зі свята Першого дзвоника – стартує новий навчальний рік. Знову свята радісні хвилини, безліч вересневих привітань, розквітають посмішки навколо, радісно лунає веселий сміх, найкраща школа-інтернат І ступеня № 25 Оболонського району м. Києва радо зустрічає своїх  школярів у затишних класах.

Читати повністю »

Лінійка. Привітання. Сміх!

Лунає дзвоник не для всіх!

Це свято – нам! Спинися час!

Нехай дзвенить в цих стінах! В останній раз…

 

26 травня 2017 року у спеціальній школі-інтернат І ступеня № 25 відбулося традиційне свято останнього дзвоника! Веселе і водночас сумне свято зібрало велику кількість учнів, вчителів, вихователів, батьків та просто гостей. Для когось це довгоочікувана мить, що дала початок відпочинку та літньому теплу, а для когось це були останні хвилини перебування в стінах нашої школи. Випускники попрощалися зі своїми вчителями, вихователями та шкільними друзями,  дали останній дзвінок, що засвідчив кінець навчального року.

Читати повністю »

Мама, мамочка, матуся,

Я до неї пригорнуся.

Вона добра і привітна,

Ніби сонце в небі, світла.

В. Лущик

 

День Матері в Україні відзначається в другу неділю травня. Неможливо посперечатися з тим, що це свято — свято вічності. З покоління в покоління для кожного мама — найголовніша людина в житті. Скільки б гарних, добрих слів ми не говорили нашим мамам, скільки б приводів для цього не придумали, зайвими вони не будуть ніколи.

Читати повністю »

З 10 по 13 травня у спеціальній школі-інтернат № 25 пройшов «Тиждень безпеки учасників дорожнього руху». Протягом тижня учні мали можливість ще більше поглибити знання про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки та їх значення. Під час бесід, огляду ілюстрацій, читання художніх творів, створення ігрових ситуацій дітям надавалась можливість запам’ятати та вивчити правила безпечних ігор з м’ячем, під час катання на роликах та велосипеді поблизу дороги.

Читати повністю »

Безпека – це мета, а безпека життєдіяльності – це засоби, шляхи, методи її досягнення. З 24 по 28 квітня 2017 року у спеціальній школі-інтернаті І ступеня №25 пройшой Тиждень знань учнями  основ безпеки життєдіяльності, в рамках якого особливу увагу приділили  Міжнародному Дню охорони праці.

Основне завдання полягало у популяризації та пропаганді безпечної життєдіяльності дітей.  На уроках основ здоров’я, класних і позакласних годинах проводилися різноманітні заходи щодо попередження виникнення небезпечних ситуацій природного, техногенного, соціального  характеру.

Читати повністю »

Ми атомні заложники прогресу.

Вже в нас нема ні лісу, ні небес.

Так і живем од стресу і до стресу,

Абетку смерті маємо –  АЕС.

Л. Костенко

            31 рік відділяє нас від Чорнобильської катастрофи, а той чорний день трагедії продовжує хвилювати людей: i тих, кого вiн зачепив своїм недобрим крилом, i тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі. Цей день не минув безслiдно,  вiн буде завжди об’єднувати всiх одним спогадом, одним сумом, однiєю надiєю.

26-27 квітня в спеціальній школі-інтернаті І ступеня № 25 було проведено Дні пам’яті «Дзвони Чорнобиля».

Висвітленню чорнобильського лиха, проблем охорони природи, заходів щодо ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС були присвячені в класах  екологічні  виховні години  «Чорнобиль не має минулого», «Чорнобиль – рана України»,  «Зона відчуження»,  « Дзвони пам’яті»,  « Таке не повинно повторитися»

Читати повністю »