Рубрика «Архів»

Осінній двомісячник благоустрою території школи-інтернату №25 логічно завершується проведенням суботників 19 та 26 жовтня. Весь трудовий колектив прийняв активну участь у їх проведенні. І як завжди територія має охайний доглянутий вигляд, клумби підготовлені до зими, опале листя зібране та вивезене. Для відпочинку дітей під час прогулянок створені всі необхідні умови.

Адміністрація щиро вдячна трудовому колективу, батьківські громаді за плідну дружню співпрацю під час осіннього двомісячника благоустрою.

IMG_2135
Читати повністю »

Гарним, цікавим і змістовним було свято рідної мови, що відбулося в школі-інтернаті. Діти вбрані в яскраві національні костюми співали українські народні колискові, пісні. Це було свято духовності, величі українського народу. Радісні усмішки, естетично оформлені декорації, багато квітів – все це зробило школу для учнів ще більш привабливою та рідною, неначе ненька Україна.
IMG_1871
Читати повністю »

Відбулось Свято Букваря в учнів підготовчих класів. Ми вітаємо наших діток із такою важливою першою перемогою. Учні познайомили нас із дивовижним світом букв та знаків. Усі глядачі були вражені яскравими танцями та чарівними піснями у виконанні школяриків.
DSCN0997
Читати повністю »

Учні 4-х класів презентували казку «Кривенька качечка». Діти, батьки, педагоги з цікавістю дивились історію маленького героя.
DSCN0460
Читати повністю »

А на завершення проекту «У світі казки чарівної» актори 2-х класів показали казку «Заєць хвалько». З веселими пригодами лісових звіряток, які намагалися провчити невгамовного зайчика, діти ще раз переконалися, що доброта, дружба та взаємодопомога перемагають всі негаразди і проблеми. І не лише глядачі, а і учасники залишилися задоволені.

Як підсумок шкільна лінійка і нагороди – грамоти у різних номінаціях та подарунки.

DSCN0880 Читати повністю »

Незабутні враження залишились у дітей після здійснення екскурсії до Печерського ландшафтного парку на виставку тюльпанів. Особливо вражаючим для школярів була величезне розмаїття квітів та радість від побачених казкових героїв виготовлених із природних матеріалів.

DSCN1075
Читати повністю »

Директором спецшколи-інтернату № 25 Коломієць О.Г. та представником лабораторії інтенсивної педагогічної корекції Інституту спецпедагогіки НАПН України за дорученням завідувача Сак Т.В. підписано угоду про творчу співпрацю між педагогічним колективом та науковими співробітниками.

image001 Читати повністю »

В стінах нашого начального закладу 21.03.2013 року перед учнівським та педагогічним колективом виступив дует ансамблю української народної музики «Роксоланія», які виконували веснянки та гаївки, залучали дітей до закликання весни та водили хороводи.

image001
Читати повністю »

Протягом 4-ох актів глядачі мали можливість насолоджуватись переглядом казки «Попелюшка», де ролі виконували учні 3-іх класів. Яскраві декорації, музичний супровід, гра учнів-акторів просто вражали своєю продуманістю, підбіркою тощо. Глядачі неодноразово аплодували, скандували “Молодці!!!”, та готові були переглянути ще раз.

image001
Читати повністю »

Першими представили глядачам свою виставу «Зайченя заблукало» учні перших класів за мотивами одноіменної казки В. Гончарова. Глядачами були учні підготовчих-четвертих класів, батьківська громада, працівники школи, які уважно слідкували за перебігом подій ,підтримували виконавців та активно аплодували їм. Дебют був дуже вдалим, це відзначили і глядачі, і адміністрація закладу, а виконавці,  незважаючи на хвилювання, також отримали задоволення.

image001

Читати повністю »