Рубрика «Наші новини»

Шановні педагоги, дорогі учні!

Щиро вітаємо з Днем знань — справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності.
Не зважаючи на певні обмеження, цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

Найщиріші слова подяки — вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя.

Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

Вітаємо з Днем Незалежності України!

Напередодні цього визначного свята колектив спеціальної школи-інтернату#25 створили символ до 30 річниці незалежності нашої країни, який тепер буде майоріти в стінах нашого закладу.

Ось і непомітно промайнув 2020-2021 навчальний рік.

28 травня 2021 року для учнів та педагогів нашої школи пролунав Останній дзвінок, який закінчив 2020-2021 навчальний рік. Ще одна сторінка шкільного життя була прочитана  учнями та педагогами.

Учні перших класів попрощалися з Букварем під веселі пісні, вірші; учні других-третіх класів провели веселі квести з хвилинками творчості, веселими змаганнями, конкурсами талантів тощо.

Але за звичаєм, героями дня стали учні 4 класу, для яких шкільний дзвінок у стінах нашої школи звучав востаннє. У яскраво прибраній залі відбулось прощання учнів зі школою. Теплі слова, душевні пісні зробили святкову атмосферу, яка з мріями про щасливе майбутнє і легким щемом у серці за дитинством червоною ниткою пролягла через все свято.

Нам залишається побажати учням гарних канікул, сповнених новими враженнями та емоціями, а випускникам – успіху в нових навчальних закладах та світлого майбутнього.

Встає над світом щире сонце вранці
І землю гріє променем ясним.
А я іду по світу в вишиванці.
Я – українець! І горджуся цим!
У вишиванці закладені цінності цілих поколінь українців. Вона містить певний ментальний, навіть і генетичний код, який відрізняє нашу націю від решти європейців. Сьогодні вся Україна святкує День вишиванки, свято, коли всі з нас єднаються у піднесеному настрої через приналежність до тисячолітньої історії українства.

Любі Матусі, хай здійсниться все, що захочете ви,
Хай збудеться все, що чекаєте,
Хай стежка проляже в трояндах,
Яку ви в житті прокладаєте.
Матусі, хай буде удача в усьому,
Добробут хай буде у домі,
Багатство і радість, й наснага,
І шана людська, і повага!

День пам’яті та примирення та День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні символізує не тріумф переможців над переможеними, а має бути нагадуванням про страшну катастрофу і застереженням, що не можна розв’язувати складні міжнародні проблеми збройним шляхом.
У спеціальній школі-інтернат І ступеня #25 традиційно пройшов ряд заходів приурочених визначним подіям:
педагоги продемонстрували ряд презентацій, відеоролики; розповідали історії подвигів своїх дідусів і бабусь; декламували вірші та співали пісні, які лунали по всьому закладу, через загальношкільну систему “Дзвінок”.
Пам’ять загиблих героїв, які віддали своє життя за Батьківщину, учні, педагоги вшанували хвилиною мовчання.

Не лише на дворі засяяло яскраве сонечко, але й у душі кожного з нас…
Нарешті у стінах закладу загомоніла дітвора: приємні зустрічі з однокласниками та педагогами, розпочалися уроки, виховні години, гурткова робота, кипить творча та плідна праця.

Пропонуємо всім переглянути виставку дитячих робіт, які наші учні старанно готували вдома до великого свята Великодня!