Рубрика «Наші новини»

У зв’язку з переходом на дистанційне навчання у період з 05.04 по 16.04. 2021 р. педагоги нашого закладу освіти розпочати активну роботу на платформі Zoom та продовжують працювати в системі “Єдина школа”.
Діти та педагоги вдосконалюють свої вміння підключатися до конференції і використовувати основні інструменти комунікації у Zoom: чат, мікрофони, реакції. Навчатися у Zoom можна цікаво і ефективно.

Сьогодні, як ніколи, життєва  необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

У спеціальній школі-інтернат І ступеня №25 з 12  по 19 березня 2021 року був  проведений тиждень знань безпеки життєдіяльності.

У рамках тижня пройшли найрізноманітніші заходи:

  • проведення бесіди працівником ювенальної поліції «Безпека в інтернеті»;
  • проведення бесіди працівником патрульної поліції «Уважні пішоходи»;
  • проведення з тематичних бесід;
  • проведення вікторин на теми: «Навчаємось у школі Світлофора Моргайка», «Цікаві завдання для уважних малят», «Як правильно користуватись інтернет простором»;
  • виставка малюнків «Безпека життєдіяльності – шлях до безпечного дитинства»;
  • перегляд відеофільмів: «Школа надання першої допомоги», «Безпека на дорозі – безпека життя», «Безпека у побуті»;
  • написання диктанту «Весняна пригода»;
  • презентація «Я обираю здоров’я» тощо.

Читати повністю »

Життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народові. Вся творчість Тараса Шевченка пронизана гарячою любов’ю до рідного краю. Його думи та полум’яне слово відображали прагнення трудового люду до кращої долі. Великий Кобзар став знаковою особистістю не лише української, а й світової літератури, здобувши право на безсмертя. Тому навіть через віки не міліє, а прибуває джерело людської шани та поваги до нього.

 

Настала весна і скоро 8 Березня – свято краси, любові та ніжності!

Із землі ще не зійшов сніг, а в душу проситься весна. Вона замайоріла мімозами та тюльпанами, нагадуючи своїм диханням про Міжнародний жіночий день 8 Березня.

Це по-справжньому світле та весняне жіноче свято щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше.

Дорогі жінки та дівчата! Прийміть найщиріші вітання від учнів та колективу спеціальної школи-інтернату І ступеня#25!

Нехай ця весна принесе Вам радість життя, відчуття оновлення, гарний настрій та багато приємних сюрпризів.

З метою вшанування пам’яті видатної української письменниці, громадської діячки Лесі Українки, популяризації її творчості, а також з нагоди відзначення у 2021 році 150-річчя від дня народження Лесі Українки педагоги нашого закладу освіти провели виховні бесіди, на яких ознайомили учнів з життєвим та творчим шляхом Лариси Петрівни Косач (Лесі Українки), її творами, які надихають, додають сил та впевненості.
Бібліотекар підготувала книжкову виставку творчості та віршів письменниці.
Леся Українка вірно і повноцінно служила людям, віддаючи свої сили, знання, енергію. Її літературна спадщина – органічна і невіддільна складова частина української літератури й культури, її твори перекладені багатьма мовами світу, а творчість увійшла у безсмертя.

Напередодні дня пам’яті Героїв Небесної Сотні учні вшанували  пам’ять полеглих Героїв, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

В класах спеціальної школи-інтернату #25 пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні: виховні години «День пам’яті Небесної сотні», «У нашій пам’яті вони назавжди»; години спілкування «Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні»; «Зима, що всіх змінила».

Ми завжди повинні пам`ятати відвагу, силу духу та стійкість людей, які віддали своє життя за майбутнє України. Подякувати всім, хто відстояв Майдан як яскравий приклад мужності, сили духу, чесності та патріотизму!

 

Герої таки не вмирають,

Вони будуть вічно живі.

Героїв завжди пам’ятають

На небі й на рідній землі!

Свято Стрітення дивовижне: інколи по-зимовому сніжне, інколи по-весняному тепле і сонячне! Це відчуття зимової прохолоди і передчуття весняного тепла. За традицією в нашій школі кожного року вшановують це свято. Так і цього року учні організували та провели класні заходи присвячені святу Стрітення.

Основна ідея проведення заходів полягала в гармонійному існуванні природи і людини, дружби, миру та злагоди. Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій та сподівання на теплу весну і хороший врожай!

Традиційно вітаємо з Днем святого Валентина!

Хай цей день буде особливим та надихне на звершення! А ще буде насиченим магією кохання та ніжності. Учні спеціальної школи-інтернату І ступеня №25 не лишили без уваги це свято. Дізналися історію свята, готували валентинки найріднішим, виготовляли поробки,з яких створили виставку своєї творчості.

Пам’ятайте, що День святого Валентина  – свято чудес, яскравих вражень і кохання, тому не бійтесь дарувати своє кохання оточуючим.

Важко уявити наше сьогодення без сучасних технічних засобів, тому і в навчанні хочеться йти в ногу з часом….

Нещодавно спеціальна школа-інтернат І ступеня #25 завдяки турботі управління освіти Оболонської РДА в м.Києві отримала сучасні великі, багатофункціональні Smart телевізори, які активно почали використовувати  в освітньому процесі.

Сьогодні весь світ вшановує пам’ять жертв Голокосту, спеціальна школа-інтернат І ступеня №25 не стала виключенням.
В нашому закладі було проведено виховні заходи під гаслом : «Це не повинно повторитися!». Педагоги розповідали про трагічними подіями Голокосту, переглядали з учнями змістовні презентації та оформлювали тематичні куточки.
У цей день, День скорботи і пам’яті, ми приєднуємося до загальної печалі, болю та співчуття – ім’я якого Голокост. Вже не запобігти, але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати…