Рубрика «Наші новини»

Передсвяткові тижні сповнені маленьким сюрпризами,  і кожен докладає зусиль, щоб діти відчули магію свят. Дякуємо Владиславу Трубіцину, за подаруночки нашим діткам.

Бажаємо всім хай всі збудуться бажання.
Щоби рік приніс завзято
Щастя, радості багато.
Щоб усе завжди вдавалось,
Щоб від успіхів співалось,
Щоби Ви були здорові!

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших зимових свят для дітей. Кожного року вони з нетерпінням чекають його, пишуть листи до Святого Миколая, намагаються бути слухняними та чемними,  робити добрі справи і безумовно мріють про подарунки.

Цьогоріч допомагав наповнювати кошики Святого Миколая для наших діточок Владислав Трубіцин, депутат Київської міської ради. А 18 грудня 2020 року особисто завітав до нашого закладу та прийняв участь у святковій Зимовій феєрії з учнями закладу.

Читати повністю »

З метою привернення уваги учасників освітнього процесу до проблеми насильства у суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, щорічно у спеціальній школі-інтернаті І ступеня №25 проводяться різноманітні заходи у рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства».

Читати повністю »

#Освітній_Хакатон_2020 в дії.

Твори добро…11 грудня 2020 року, напередодні Дня благодійності в Україні (13 грудня 2020 року) учні початкової ланки та педагогічні працівники ЗЗСО №252 ім. В.Симоненка Оболонського району міста Києва в рамках Всеукраїнського освітнього фестивалю #Освітній_Хакатон_2020 (День благодійності) запросили учнів нашого закладу  на он-лайн зустріч.

Читати повністю »

Збережи пам’ять. Збережи правду

Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати і пам’ятати про них, тому 28 листопада, у четверту суботу місяця в Україні вшановують День пам’яті жертв голодомору.

Напередодні в спеціальній школі-інтернаті І ступеня №25 було проведено ряд заходів спільною метою яких є поглиблення знань вихованців про Голодомор 1932-1933 рр., його причини та наслідки; виховувати почуття стурбованості долею невинних жертв; навчати сприймати чужу біду; сприяти пробудженню бажання вивчати історію своєї держави, берегти її традиції, прагнути до кращого майбутнього своєї держави.

Цінуйте те, що маєте і пам’ятай про ті страшні події нашого народу. Нехай Голодомор ніколи не повториться!

Щороку компанія “Київгаз” проводить тиждень газової безпеки у школах Києва, цьогоріч і спеціальна школа-інтернат І ступеня №25 приєдналася до даної акції.
З метою посилення уваги до безаварійного використання газу в побуті, запобігання нещасним випадкам під час користування газовими проведені такі заходи: Читати повністю »

9 листопада ми відзначаємо велике свято – День української писемності та мови.
Народна мудрість стверджує: скільки знаєш мов, стільки разів ти людина. Але ми впевнені, що без рідної мови жодна людина не здатна повноцінно почувати себе частиною власного народу, його історії та культури.
З гідністю і шаною ми маємо усвідомлювати велику цінність рідного слова й особисту відповідальність за нього перед минулим, сьогоденням і майбутнім. Отож, бажаємо всім вдосконалювати знання своєї рідної мови, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну й українців.

Вітаємо зі святами 14 жовтня – Днем захисника України, Днем Українського козацтва та Покровом пресвятої Богородиці!

Ці свята стали святом спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу й мужності, відданості своїй Батьківщині і гордості за її славу.
Від усієї душі бажаю доброго здоров’я на довгі роки, успіхів у житті, щастя та добробуту!

«Ми нащадки козаків» – під таким девізом відбулося свято козацтва в спеціальній школі-інтернаті І ступеня №25.
Метою заходу було: виховувати  національно – патріотичні цінності, повагу до рідної землі, почуття гідності за Батьківщину; спонукати дітей до здорового способу життя.
Підготували та провели спортивне свято для учнів четвертих класів керівник гуртка «Олімп» Орліченко О.В. та керівник гуртка «Будьмо здорові! Бальва І.В. . В програму увійшли різноманітні змагання .
Це свято не залишило нікого байдужим, діти показали свою витривалість, бойовий дух, товариськість, згуртованість, вміння відчувати плече друга.

Учні спеціальної школи-інтернат І ступеня №25 підготували та передали теплі, щирі слова підтримки та вдячності своїм героям у листах та малюнках.
Щиро вітаємо з Днем захисника України! Сил, витримки та мужності вам!