Рубрика «Наші новини»

Діти – це радість, це усмішки без причини, це чудовий настрій, який вони дарують, це любов, якою вони діляться, щира, чесна, просто так, від усього їхнього маленького сердечка. Давайте берегти ці світлі і сяючі сердечка!
З Днем захисту дітей!

А ще учні нашого закладу підготували малюнки з побажаннями для своїх друзів четвертокласників 🎨

Випускники початкової школи

Дорогі випускники початкової школи, мені дуже приємно вітати вас з вашою першою значущою подією у вашому житті!

Тепер школа відкриває перед вами нові горизонти і вам належить отримати нові знання, які дозволять вам стати шанованими і значущими людьми в нашому суспільстві.

Відмінних вам відміток, цікавих уроків і ненудної повсякденності!

Спеціальна школа-інтернат#25 Оболонського району міста Києва, 2020 рік…
Перші вагомі результати капітальних ремонтів-новий сучасний дах на двох корпусах нашого закладу… Красиво.Сучасно.Надійно.
Дякуємо керівництву району та управління освіти Оболоні за турботу та фінансування, а бригаді Федора ТОВ БК “Мега-стайл” за виконанні роботи.
Сподіваємося на продовження!)

 

Вишиванка – це особлива національна традиція українців.
А сам День вишиванки – свято покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Тож нехай це свято об’єднає українців по всьому світу!

Карантин вніс корективи та нові можливості в роботу педагогічного колективу спеціальної школи-інтернату І ступеня №25 Оболонського району м. Києва. Ось, і в нашому закладі освіти, пройшли дистанційні онлайн-педради, участь у яких взяли 18 педагогічних працівників з 22.
Такі вимоги сучасної ситуації. Педагоги поділилися своїм досвідом з дистанційної освітньої діяльності. Познайомилися з новими проєктами та готові працювати далі. Але, хоча нові технології мають багато можливостей – вони не замінять живого спілкування! Дякуємо за співпрацю! Бажаємо всім здоров’я, скорішого закінчення карантину та нових професійних успіхів! Разом ми подолаємо все, але поки залишаємося вдома і працюємо дистанційно!

 

Читати повністю »

Вітаємо з Чистим Четвергом!
Бажаємо всім змести печалі,
Хай буде радісно кругом,
Хвороби й біди йдуть подалі.
Хай небо нас усіх простить
Й очистить душі променисто.
Молитва у серцях бринить
Прекрасним Божим благовістом.
P.S. найменші наші учні шанують та притримуються традицій Чистого четверга. Пишаємося кожним 👍

Ми підтримуємо новий флешмоб та запрошуємо всіх бажаючих долучитися до нього.
Основна його мета – налаштування на позитивну хвилю та віру в найкраще.