Рубрика «Наші новини»

Спитай себе, дитино, хто ти є,
І в серці обізветься рідна мова;
І в голосі яснім ім’я твоє
Просяє, наче зірка світанкова.

(Дмитро Павличко)

Щорічно 9 листопада відзначають День української писемності та мови.  До цієї дати у школі-інтернаті № 25 було проведено низку заходів під загальною назвою «Мово українська, гордосте моя!».

Вчителями та вихователями були проведені години спілкування і виховні години в класах.

Стало вже доброю традицією проведення конкурсу читців поезії про українську мову. Участь у конкурсі взяли учні 1-4-х класів. Також в цей день була проведена вікторина для учнів школи «Знавці української мови». Під час заходу діти показали гарне знання творів української літератури (українських народних казок, віршів), продемонстрували хороші знання з української мови, мали можливість пригадати та продовжити прислів’я про книгу та мову, дати відповіді на загадки.

Читати повністю »

Педагогічний колектив спеціальної школи-інтернату № 25 Оболонського району міста Києва для здобувачів освіти з особливими освітніми потребами від дня заснування (1983 р.) прикладає максимум зусиль для розвитку творчих здібностей та соціалізації їх у суспільстві. Саме з метою соціалізації використовуємо будь-яку можливість в тому числі і участь в конкурсах-оглядах, фестивалях художньої самодіяльності, декоративно-ужиткового мистецтва тощо за межами освітнього закладу. Кожного року кількість учасників та спектр номінацій зростає та розширюється. Нас знають, запрошують до участі, підтримують як у районі, так і у місті.

Читати повністю »

Щорічно в першу неділю жовтня в більш ніж 100 країнах світу відмічається одне з найпотрібніших свят – день вчителя. Це свято для всіх вчителів та працівників сфери освіти – день, в який проголошуються роль та заслуги вчителів в процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їх неоцінний внесок в розвиток суспільства.

День учителя… Хвилюючий день, якого з нетерпінням чекають і вчителі, і учні – день учнівського самоврядування. Саме в цей день учні можуть відчути себе вчителями і дізнатися, як важко буває вчителю, коли учні зовсім його не слухають і галасують на уроках…

Читати повністю »

Ми – українці і цим все сказано

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва. А з 2014 року – День захисника України. І все це символічно. Почнемо з історії…
З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських вояків. Запорожці, зокрема, мали на Січі церкву на честь Покрови Пресвятої Богородиці з іконою її Покрова. Окрім того, на свято Покрови в Україні відбувалася Велика рада, що обирала гетьмана, визначала, як козацтву жити далі.

Читати повністю »

Школа це важлива річ,

Прокидався я всю ніч

Раз у раз питав матусю:

Чи я в школу не спізнюся?

День знань завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

2018-2019 навчальний рік є особливим і відзначився початком Нової української школи – школи, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті; прислухаються до їхньої думки, вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку .

Сьогодні в школі-інтернаті відбувся урочистий захід до Дня знань, який був сповнений не лише щирими вітаннями, а й цікавою програмою для дітей, а саме: навчально-розважальний квест, хвилини дитячої творчості, майстер-клас з ручної праці та спортивні естафети, в яких приймали участь не тільки учні, а й їх батьки.

Сьогоднішній день запам’ятається назавжди не тільки нашим першокласникам, а й усім учням нашої школи.  Тож нехай цей новий навчальний рік буде для усіх плідним на відкриття нових знань, нових приємних знайомств. Успіхів у навчанні!

Учні та педагоги, батьківська громадськість спеціальної школи-інтернату І ступеня № 25 з великим задоволенням прийняли участь у фестивалі присвяченому  до Міжнародного дня захисту дітей, який відбувся у Центрі науково-технічної творчості молоді «Сфера».

Читати повністю »

Щасливо всміхається травень,

Скінчилась навчальна пора,

Зібралась на дзвоник останній

Весела шкільна дітвора!

 

Сьогодні в нашій школі відбулося особливе свято останнього дзвоника під назвою: “Вокзал прощання”. Радісне і водночас трішки сумне свято зібрало велику кількість учнів, вчителів, вихователів, батьків та просто гостей.

З самого ранку вся шкільна родина з чудовим настроєм зібрались на уявному потязі у мандрівку по шкільному подвір’ю з цікавими зупинками. Святкову та запальну руханку виконали наші вихованці з любов’ю в серці до людей, до дітей, до рідної землі та до неньки України.

Читати повністю »

«Їх подвиги в пам’яті вічні…» – під таким гаслом пройшов День пам’яті та примирення для учнів та педагогів спецшколи-інтернату №25.

З метою виховання в учнів поваги до ветеранів, почуття патріотизму та гордості за свою Батьківщину було організовано низку заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення,  Дню Перемоги.

Читати повністю »

26 квітня 1986 року… Чорнобиль… Аварія на ЧАЕС…Ця дата навіки записана в історію людства чорними буквами.  Це трагедія, з якою не зрівняється жодна відома до цих пір итехногенно-екологічна катастрофа. Ми маємо пам’ятати, розповідати наступним покоління про страшну трагедію та її наслідки, про героїв ліквідаторів та простих людей, які ціною свого здоров’я та життя запобігли більш страшним наслідкам для всього людства. Чорнобиль – то наш невгамовний біль.

Як і в попередні роки вчителями та вихователями підготовчих – четвертих класів були проведені уроки пам’яті, уроки-попередження про потенційну небезпеку радіації для усього живого.

Читати повністю »

19 квітня 2018 року у спеціальній школі-інтернат І ступеня № 25 було проведено День цивільного захисту за участі Державної пожежно-рятувальної частини № 10 Головного управління ДНСС України в м. Києві. Напередодні учні підготовчих-перших класів відвідали пожежно-рятувальну частину №10, яка розташована в Пуща-Водиці, а учні 2-4 класів – Музей пожежно-рятувальної частини № 25. Діти із захопленням спостерігали за демонстрацією спецтехніки, засобів пожежогасіння, зацікавлено слухали розповідь рятувальників про першочергові дії при виникненні пожежі, як врятувати життя собі та іншим.

Читати повністю »