Рубрика «Наші новини»

8 і 9 травня наша країна відзначає одразу три важливі дати: День пам’яті і примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-у річницю вигнання нацистів з України.

Ми маємо пам’ятати, яким страшним лихом для українського народу та всього світу була Друга світова війна. Пам’ятати, щоб подібна трагедія ніколи не повторилася в майбутньому.
Не забуваємо – той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Низький уклін подвигу тих, хто ціною власного життя, проявляючи героїзм, сміливість та відвагу, змогли врятувати світ від нацистського поневолення.
Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим героям!

Свято  Великодня  – одне  з  найвеличніших  свят. Це день, коли  душі  усіх  християн радіють  Воскресінню  Христа.

Свято Великодня – це дрібні вогники свічок навколо церкви, гарно прибрані кошики з паскою, крашанками та іншими стравами великоднього столу, дзвінке і величне «ХРИСТОС    ВОСКРЕС!», яке своєю священною силою об’єднує усіх присутніх людей. І якась невимовна радість, що заповнює груди. І почуття добра та бажання у цей величний день стати кращим, пробачити, забути земні тривоги.

Всьому  цьому  та багато іншому  ми маємо навчати дітей, знайомити їх з традиціями  тощо. І дуже приємно, коли наші давні друзі ТОВ «Світкомплект» в особі Ірини Ганзі творять добро, своїм прикладом  надихаючи і нас творити добро.

ХРИСТОС ВОСКРЕС!  ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!

Прощавай, Букварику!
Наш найперший друже,
Ми тобі, Букварику,
Дякуємо дуже!

До свята прощання з Букварем – своєю першою книжкою – першокласники готуються дуже ретельно . Здається лише вчора вони завітали до школи на перший дзвінок , а вже закінчують перший клас. Кожен школяр починає цікаву мандрівку Країною Знань  саме з Букваря і прощання з ним –це перша сходинка у шкільному житті ,яку успішно подолали учні першого класу. Дійсно, за цей невеликий проміжок часу діти багато чому навчилися та дізналися, підросли , стали більш самостійними . А саме головне – стали однією дружною сім’єю. На святі школярики декламували вірші , демонстрували знання абетки , співали веселі пісеньки та танцювали . Весела атмосфера  захоплювала  всіх.

Бажаємо Їм успіхів у навчанні .

Звіт про проведення заходів до 33-х роковин Чорнобильської катастрофи (25-29 квітня 2016 року).

33 років тому  – 26 квітня 1986 року  – світ облетіла звістка про жахливу аварію на Чорнобильській АЕС, що завдала невиліковної рани українському народу. Минають роки, але чорна віха Чорнобиля і сьогодні кидає свою тінь на долі мільйонів українців.

У зв’язку із 33-ми роковинами Чорнобильської катастрофи в навчальному закладі проведено ряд заходів: перегляд документальних фільмів про Чорнобиль, бесід і презентацій.

З 25 по 26 квітня  у навчальному закладі педагогами було проведено тематичні виховні години «Нехай у серці не згасне пам’ять», «Чорнобиль… Трагедія… Пам’ять», уроки пам’яті «Чорнобиль: подвиг і трагедія».

18 квітня пройшов День цивільного захисту в спеціальній школі-інтернаті №25 Оболонського району міста Києва. Життя свідчить, що чим раніше людина вивчить основні принципи самозахисту та усвідомить свою відповідальність під час надзвичайної ситуації, тим ефективнішими будуть результати. Знання, отримані учнями при вивченні навчальних програм з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту населення закріпили в ході Дня цивільного захисту. Працівники пожежної частини № 10 провели для учнів цікаві естафети, під час яких учні мали змогу розглянути, приміряти на себе форму і спорядження рятувальників та відчути себе справжніми пожежниками.

Проведення Дня цивільного захисту сприяло практичному закріпленню знань отриманих учнями протягом навчального року щодо дій у надзвичайних ситуаціях. Ми дуже вдячні працівникам пожежної частини №10 та їх керівнику Оксаку Василю Михайловичу за допомогу у проведенні Дня Цивільного захисту та в майбутньому плануємо таку ж плідну співпрацю!

Вода – життя, а чиста вода – здоров’я!

То що ж ми знаємо про воду? Читали та розповідали нам в школі про воду та її цінність багато, але як то кажуть краще один раз побачити своїми очима та почути своїми вухами. І вирішили ми разом зі своїми вчителями та вихователями відвідати Музей Води в місті Києві. Як вирішили, так і зробили. Сказати, що там було цікаво – це просто нічого не сказати. ТАМ БУЛО ДУЖЕ ЦІКАВО!!!
Ми познайомились із зібраними експонатами, які розповідають про історію води, її всеосяжну сутність на Землі, значущості для усього людства; здійснили своєрідну подорож по деяким континентах та простежили за таненням льодовиків, випаданням снігу і дощу, водоспадом, виверження гейзерів тощо. Дізнались про запаси води, якими володіє Україна; про те, які незворотні процеси викликає необдумана діяльність людини, а також про те, як забезпечувався питною водою Київ за давніх часів, скільки коштувала вода та як прокладали перший водопровід. Зробили для себе висновки: Вода – це дійсно безцінний скарб! Тому бережімо воду, бо без неї немає життя!
Учні 4-их класів спеціальної школи-інтернату №25.

У квітні  2019 у спеціальній школі-інтернаті І ступеня № 25 проводиться  День цивільного захисту  Одним із підготовчих  етапів  проведення  цього дня було відвідування Музею пожежно-рятувальної частини № 25 міста Києва, де   наші вихованці разом із вчителями та вихователями  побували 09.04.2019 року.  Діти із захопленням спостерігали за демонстрацією спецтехніки, засобів пожежогасіння, як сучасної, так і з минулого; зацікавлено слухали розповідь рятувальників про першочергові дії при виникненні пожежі, як врятувати життя собі та іншим та як запобігти виникненню пожежі тощо. Вивчали правила безпеки життєдіяльності. Це було цікаво, змістовно і в першу чергу – повчально.

Весна особлива пора року – пробуджується природа, пташки розпочинають співати веснянки.

Не дивлячись, що весна лише переступила на поріг  нашого закладу , дитячий сміх, спів, танцювальні інсценівки заполонили святкові зали нашого освітнього закладу №25, що знаходиться в Пущі-Водиці .

Зустрічаємо весну! Радіємо всі разом!

 «Мова втілення думки. Що

багатша думка, то багатша  мова.

Любімо її,вивчаймо її,розвиваймо її.

Борімося за красу мови,за  правильність мови,

за присупність мови,за багатство мови…»

М.Рильський

Зовсім недавно ,21 лютого ,ми відзначили Міжнародний день рідної мови . Багато хто навіть і не знає про існування такого свята, та про нього варто пам’ятати . Адже ,як сказав В. Сосюра «Без мови рідної ,юначе ,й народу нашого нема».

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина  спеціальної школи-інтернату № 25 .

Читати повністю »

Мамо, не плач. Я повернусь весною.
У шибку пташинкою вдарюсь твою.
Прийду на світанні в садок із росою,
А, може, дощем на поріг упаду…

20 лютого 2014 року… Ця дата назавжди стала  для нас пам’ятною, адже саме тоді відбулись найтрагічніші події Революції Гідності, які потрясли не тільки Україну, а й увесь світ. Саме тоді вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь, за європейський вектор розвитку держави.

Читати повністю »