Рубрика «Наші новини»

Весна особлива пора року – пробуджується природа, пташки розпочинають співати веснянки.

Не дивлячись, що весна лише переступила на поріг  нашого закладу , дитячий сміх, спів, танцювальні інсценівки заполонили святкові зали нашого освітнього закладу №25, що знаходиться в Пущі-Водиці .

Зустрічаємо весну! Радіємо всі разом!

 «Мова втілення думки. Що

багатша думка, то багатша  мова.

Любімо її,вивчаймо її,розвиваймо її.

Борімося за красу мови,за  правильність мови,

за присупність мови,за багатство мови…»

М.Рильський

Зовсім недавно ,21 лютого ,ми відзначили Міжнародний день рідної мови . Багато хто навіть і не знає про існування такого свята, та про нього варто пам’ятати . Адже ,як сказав В. Сосюра «Без мови рідної ,юначе ,й народу нашого нема».

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина  спеціальної школи-інтернату № 25 .

Читати повністю »

Мамо, не плач. Я повернусь весною.
У шибку пташинкою вдарюсь твою.
Прийду на світанні в садок із росою,
А, може, дощем на поріг упаду…

20 лютого 2014 року… Ця дата назавжди стала  для нас пам’ятною, адже саме тоді відбулись найтрагічніші події Революції Гідності, які потрясли не тільки Україну, а й увесь світ. Саме тоді вся Україна і весь світ стали свідками нестримної, відчайдушної боротьби простих українців, відданих патріотів за утвердження української нації, за гідне майбутнє для наступних поколінь, за європейський вектор розвитку держави.

Читати повністю »

Взяти  у  свої  руки  здоров’я  людей,  зберегти  їх  від  хвороб  спадкових чи загрожуючих,  рекомендувати  їм  належний  спосіб  життя  є  чесно  і  для лікаря спокійно. Тому легше запобігти хворобам, ніж їх лікувати… (М. Мудров)

З метою підвищення рівня обізнаності. школярів  щодо певних категорій хвороб, а саме:  туберкульозу,  сказу, ВІЛ-інфекції та СНІДу    в нашій школі медичними сестрами, педагогом-організатором та вчителями було проведено Читати повністю »

Сьогодні усе для тебе —

Озера, гаї, степи.

І жити спішити треба,

Кохати спішити треба —

Гляди ж не проспи.

В Симоненко.

31 січня 2019 року в спеціалізованій школі № 252 імені В.Симоненка Оболонського району міста Києва  відбувся  конкурс читців поезії В.Симоненка. Нас запросили і ми вирішили спробувати свої сили. Були не зовсім впевнені, що нашим діткам все вдасться (передати емоційно зміст обраних творів), але з метою соціалізації, вихованню впевненості в своїх силах не лише в стінах школи, а і за її межами, ми ретельно готувалися.

Читати повністю »

На Аскольдовій могилі поховали їх,
І хоч народ ще й дотепер закутий,
Та він живе, бо смертю молодих
Він смерть переборов там, де містечко Крути. 

29 січня ми знову перегортали сторінки історії нашої країни. І однією з найтрагічніших її сторінок є бій під Крутами, який відбувся у далекому 1918 році. Страшно вмерти, але ще страшніше загинути марно.  Молодь, студенти, які не вагаючись віддали своє життя за нашу незалежну неньку Україну, вони навіки залишаться для нас найбільшою святинею. Пам’ять про юнаків-героїв не повинна згаснути.  Читати повністю »

Життя вирує… Це про нас. Протягом минулого  тижня життя нашої школи було дуже насиченим та цікавим. На  початку тижня  паралелі перших-четвертих класів вперше на огляд всієї школи вивісили на вході до школи  лепбуки на загальну новорічну тематику «Зимові свята». Всі дітки старанно намагались відобразити свої знання,  пофантазувати ,  розкрити свою тему доступними їм засобами. Результат сподобався всім. Солодкий приз також.

Читати повністю »

Через поле, через гай  йде по Вкраїні милій Святий Миколай!!!

А вслід за ним Дід Мороз та Снігуронька ….

Ось і розпочалися нарешті довгоочікувані малечею новорічно-різдвяні свята .

І в кожній оселі, в кожнім  домі дітвора чекає на новорічні дива, сюрпризи,  і, безумовно,  подаруночки. Ось і до нашої шкільної родини завітали посланці від Святого Миколая ( ГО «Твори добро», ТОВ «Світкомплект»,  ТОВ «Молодий ліс» та інші): вони   щиро вітали наших  діток з новорічно-різдвяними святами, цікавились успіхами, шкільним життям, дарували солодкі подарунки.

Читати повністю »

Сьогодні нашу школу відвідали гості з відкритим серцем та душею,які привітали наших дітей з новорічно-різдвяними святами. Вони завітали  в ролі Діда Мороза та Снігуроньки  і тішили наших вихованців солодкими подарунками. Ми дуже вдячні нашим гостям за їхнє бажання зробити наших дітей радісними та щасливими. Діти щиро дякували ,розповідали віршики,та дарували нашим гостям пороби своїми руками. І учні і гості залишилися задоволеними.

Гостям ми завжди раді!

А чи багато у вас друзів? Маємо надію, що так.

От і наш навчальний заклад з гордістю може сказати, що має не одного справжнього доброго друга, і їх кількість зростає. Зовсім нещодавно це коло поповнилося небайдужими людьми з Міжнародної французької школи, які виявили бажання сприяти всебічному розвитку вихованців нашої школи.

Читати повністю »