Рубрика «Наші новини»

Через поле, через гай  йде по Вкраїні милій Святий Миколай!!!

А вслід за ним Дід Мороз та Снігуронька ….

Ось і розпочалися нарешті довгоочікувані малечею новорічно-різдвяні свята .

І в кожній оселі, в кожнім  домі дітвора чекає на новорічні дива, сюрпризи,  і, безумовно,  подаруночки. Ось і до нашої шкільної родини завітали посланці від Святого Миколая ( ГО «Твори добро», ТОВ «Світкомплект»,  ТОВ «Молодий ліс» та інші): вони   щиро вітали наших  діток з новорічно-різдвяними святами, цікавились успіхами, шкільним життям, дарували солодкі подарунки.

Читати повністю »

Сьогодні нашу школу відвідали гості з відкритим серцем та душею,які привітали наших дітей з новорічно-різдвяними святами. Вони завітали  в ролі Діда Мороза та Снігуроньки  і тішили наших вихованців солодкими подарунками. Ми дуже вдячні нашим гостям за їхнє бажання зробити наших дітей радісними та щасливими. Діти щиро дякували ,розповідали віршики,та дарували нашим гостям пороби своїми руками. І учні і гості залишилися задоволеними.

Гостям ми завжди раді!

А чи багато у вас друзів? Маємо надію, що так.

От і наш навчальний заклад з гордістю може сказати, що має не одного справжнього доброго друга, і їх кількість зростає. Зовсім нещодавно це коло поповнилося небайдужими людьми з Міжнародної французької школи, які виявили бажання сприяти всебічному розвитку вихованців нашої школи.

Читати повністю »

“Праця не тільки там, де людина сіє хліб

або садить дерево.

Найбільш тонка, найбільш складна праця,

коли людина приходить до людини,

бачить у її очах, читає “поміж рядків”

її поклик про допомогу.

Ця праця є вищою мірою людського духу”

 

Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присвятити нашим друзям – студентському та педагогічному колективам, батьківській громаді Київської дитячої Академії мистецтв , людям, які відставивши безліч турбот та проблем, з відкритим серцем та душею, вже декілька років поспіль перед новорічно-різдвяними святами входять в роль чарівників і тішать вихованців нашого закладу.

Читати повністю »

Кожен народ має свої традиції, історію, пам’ять. Має їх і український народ. На жаль, не всі світлі, не всі добрі… Однією з трагічних сторінок історії нашого народу це  Голодомор 1932-1933 рр.

І хоч багато літ спливло з того часу, але та трагедія, той  біль  не може залишити  байдужим жодного  з нас, українців.

Кажуть,що час лікує душевні рани. Але рану в серці України, пов’язану з Голодомором загоїти неможливо.

З нагоди 85-ї річниці  трагедії Голодомору 1932-1933 рр. на Україні, Дня вшанування пам’яті жертв Голодомору педагогічним колективом було проведено низку заходів, спрямованих на виховання почуття жалю, співчуття, патріотизму та гордості за незламний дух нашого українського народу.

Ми пам’ятаємо ! Світ визнає!

Шкільними коридорами нашого освітнього закладу впевнено крокує Нова українська школа. Удосконалюється освітній процес. Зміцнюється  навчально-матеріальна база.

“Думай, твори, працюй, навчай!” – таким був, є  і буде девіз нашого педагогічного колективу.

Діти з особливими освітніми потребами (з тяжкими порушеннями мовлення, аутизмом та іншими особливостями розвитку), які навчаються у нашому спеціальному закладі  у перших класах,  вперше за багато років забезпечені новими підручниками, новим  яскравим дидактичним та роздатковим матеріалом,  придбаним державним коштом, що дає змогу більш доступніше подавати та закріплювати навчальний матеріал в ігровій формі.

Читати повністю »

Спитай себе, дитино, хто ти є,
І в серці обізветься рідна мова;
І в голосі яснім ім’я твоє
Просяє, наче зірка світанкова.

(Дмитро Павличко)

Щорічно 9 листопада відзначають День української писемності та мови.  До цієї дати у школі-інтернаті № 25 було проведено низку заходів під загальною назвою «Мово українська, гордосте моя!».

Вчителями та вихователями були проведені години спілкування і виховні години в класах.

Стало вже доброю традицією проведення конкурсу читців поезії про українську мову. Участь у конкурсі взяли учні 1-4-х класів. Також в цей день була проведена вікторина для учнів школи «Знавці української мови». Під час заходу діти показали гарне знання творів української літератури (українських народних казок, віршів), продемонстрували хороші знання з української мови, мали можливість пригадати та продовжити прислів’я про книгу та мову, дати відповіді на загадки.

Читати повністю »

Педагогічний колектив спеціальної школи-інтернату № 25 Оболонського району міста Києва для здобувачів освіти з особливими освітніми потребами від дня заснування (1983 р.) прикладає максимум зусиль для розвитку творчих здібностей та соціалізації їх у суспільстві. Саме з метою соціалізації використовуємо будь-яку можливість в тому числі і участь в конкурсах-оглядах, фестивалях художньої самодіяльності, декоративно-ужиткового мистецтва тощо за межами освітнього закладу. Кожного року кількість учасників та спектр номінацій зростає та розширюється. Нас знають, запрошують до участі, підтримують як у районі, так і у місті.

Читати повністю »

Щорічно в першу неділю жовтня в більш ніж 100 країнах світу відмічається одне з найпотрібніших свят – день вчителя. Це свято для всіх вчителів та працівників сфери освіти – день, в який проголошуються роль та заслуги вчителів в процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їх неоцінний внесок в розвиток суспільства.

День учителя… Хвилюючий день, якого з нетерпінням чекають і вчителі, і учні – день учнівського самоврядування. Саме в цей день учні можуть відчути себе вчителями і дізнатися, як важко буває вчителю, коли учні зовсім його не слухають і галасують на уроках…

Читати повністю »

Ми – українці і цим все сказано

14 жовтня православні християни святкують День Покрови Пресвятої Богородиці. В цей же день відзначається День українського козацтва. А з 2014 року – День захисника України. І все це символічно. Почнемо з історії…
З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських вояків. Запорожці, зокрема, мали на Січі церкву на честь Покрови Пресвятої Богородиці з іконою її Покрова. Окрім того, на свято Покрови в Україні відбувалася Велика рада, що обирала гетьмана, визначала, як козацтву жити далі.

Читати повністю »