Ми на шляху до зірок

Пятница, 11 Ноя 2016

2016 рік. В столичному граді Києві стартував XXV ювілейний міський фестиваль творчості для дітей та молоді «Повіримо у себе». Фестиваль дає дітям з особливими освітніми потребами надію, віру у себе, можливість їх подальшої соціалізації тощо.

Вихованці школи-інтернату № 25 постійні учасники фестивалів як районних, так і міських, мають успіхи, досягнення і, безумовно, нагороди.

В Оболонському районі проходить відбірковий тур. 10 листопада 2016 року в РДА Оболонського району відбувся Гала-концерт XXV Київського міського фестивалю «Повіримо у себе».

Учні спеціальної школи-інтернату № 25 для дітей з особливими освітніми потребами приймали участь у фестивалі і стали Лауреатом в номінації «Вокально-хоровий жанр». На фото Ви бачите учасників гурту під час виступу та нагородження.

Нашим досягненням передувала наполеглива кропітка робота педагогічного, дитячого і батьківського колективів. З шкільного цеху «крою і шиття» вийшли яскраві національні святкові дитячі костюми для хлопчиків і дівчаток. Вчителі та вихователі зробили все можливе, щоб підготувати дітей до участі і перемоги. А пісня «Україно – ми твоя надія», яка супроводжувалася хореографічною постановкою стала яскравим прикладом, частинкою великої роботи з національно-патріотичного виховання молодого покоління.

На всьому шляху до перемоги ми відчували підтримку районної адміністрації і управляння освіти і надіємось на подальшу співпрацю.

А зараз готуємося до заключного етапу Київського міського фестивалю «Повіримо у себе».

Тож побажаємо нашим вихованцям успіхів!

Один отзыв

1. Цього року вибороти для України перше місце на конкурсі “Євробачення-2017” спробують полтавські рокери O.Torvald. За словами лідера колективу Євгена Галича, у композиції йдеться про те, що гроші, влада та інші матеріальні речі нічого не вартують.