Тиждень ПДР

Среда, 23 Ноя 2016

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров’я. Незнання або невміння дотримуватися  певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров’я, а навіть життя. Як ми знаємо,  з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах міст і сіл.. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров’я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених правил дорожнього руху.

З метою поглиблення та закріплення знань правил дорожнього руху в спеціальній загальноосвітній школі – інтернаті № 25 з 14 по 18 листопада 2016 року було проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

Відповідно до тематики Тижня в школі проводилися ряд масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху, а саме: бесіди, вікторини, презентації, практичні заняття, написання диктанту «Пригоди на дорозі», конкурс малюнків «Наш друг – безпечний дорожній рух». Загалом протягом  Тижня проводилось багато заходів, де учні могли не тільки почерпнути для себе щось нове, а й продемонструвати наскільки ж вони вже на сьогодні обізнані в правилах дорожнього руху.

Оболонська районна організація Товариства Червоного Хреста провели вступну лекцію для учнів нашої школи про надання першої допомоги при ДТП. Для учнів випала нагода не лише прослухати лекцію, а й на практиці показати отримані знання.

Отже варто сказати, що проведення заходів такого характеру в школі є на сьогодні дуже потрібними та дієвими, оскільки, кожен з нас незнаючі основних «законів вулиці» може потрапити в дуже прикру, а часом трагічну ситуацію.

Один отзыв

1. Його організували майстер виробничого навчання Бабійчук Наталя Олександрівна та викладач ПДР Зелєнцов Юрій Андрійович.