Тиждень безпеки життєдіяльності

Пятница, 28 Апр 2017

Безпека – це мета, а безпека життєдіяльності – це засоби, шляхи, методи її досягнення. З 24 по 28 квітня 2017 року у спеціальній школі-інтернаті І ступеня №25 пройшой Тиждень знань учнями  основ безпеки життєдіяльності, в рамках якого особливу увагу приділили  Міжнародному Дню охорони праці.

Основне завдання полягало у популяризації та пропаганді безпечної життєдіяльності дітей.  На уроках основ здоров’я, класних і позакласних годинах проводилися різноманітні заходи щодо попередження виникнення небезпечних ситуацій природного, техногенного, соціального  характеру.

Вчитель Матіко Л.І. та практичний психолог Шестидесятна І.О. з метою запобігання травмування та загибелі дітей в умовах надзвичайних ситуацій, навчання школярів правилам безпеки життєдіяльності та набуття ними практичних навичок поведінки  у  надзвичайних ситуаціях, підготували для учнів  презентацію-вікторину “Охорона праці – безпека життя” та відеоролик “Безпечна поведінка учнів. Що це таке?”

Педагог-організатор Патара І.Ю. провела серед учнів підготовчих – четвертих класів  конкурс малюнків  “Твоя безпека”, дітям надавалася можливість ще раз повернутися у тему безпеки, з’ясувати необхідність збереження здоров’я тощо.

Робота проводилася згідно плану проведення тижня. Всі заходи, які були заплановані – вчасно проведені. Діти добре засвоїли норми та правила безпеки.