Тиждень ПДР

Воскресенье, 14 Май 2017

З 10 по 13 травня у спеціальній школі-інтернат № 25 пройшов «Тиждень безпеки учасників дорожнього руху». Протягом тижня учні мали можливість ще більше поглибити знання про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора, дорожні знаки та їх значення. Під час бесід, огляду ілюстрацій, читання художніх творів, створення ігрових ситуацій дітям надавалась можливість запам’ятати та вивчити правила безпечних ігор з м’ячем, під час катання на роликах та велосипеді поблизу дороги.

Для того, щоб закріплювати знання дітей та формувати навички дисциплінованого пішохода, дуже важливо організовувати розвивальне середовище з безпеки руху. Практичні знання в кімнаті правил безпеки руху дали змогу створити умови для відпрацювання правильної поведінки дітей на вулиці, автоматизації навичок дисциплінованого пішохода. Усі заняття проводилися у формі сюжетно – рольової гри, що заохочує дітей до активної ігрової та рухової діяльності: вони могли «їздити» на машині, тролейбусі, трамваї, переходити «вулицю» тощо. Гра дітей стає цікавішою, якщо «водії» й «пішоходи» не лише рухаються у визначених напрямках, а «інспектор поліції» регулює їх рух.

Для попередження дорожньо-транспортного травматизму серед дітей для батьків були проведені відповідні бесіди, які допоможуть батькам правильно роз’яснювати дітям правила дорожнього руху і прививати навички дисциплінованості на вулицях і дорогах.