День Матері

Мама, мамочка, матуся,

Я до неї пригорнуся.

Вона добра і привітна,

Ніби сонце в небі, світла.

В. Лущик

День Матері в Україні відзначається в другу неділю травня. Неможливо посперечатися з тим, що це свято — свято вічності. З покоління в покоління для кожного мама — найголовніша людина в житті. Скільки б гарних, добрих слів ми не говорили нашим мамам, скільки б приводів для цього не придумали, зайвими вони не будуть ніколи.

До Дня Матері у спеціальній школі-інтернат І ступеня № 25 вчителі та вихователі провели для учнів підготовчих – четвертих класів,  виховні бесіди: «Матусенько – голубонько, ти в мене – єдина»; «Матусенько моя, благословенна будь…», педагог-організатор провела конкурс малюнків  «Щаслива родина – міцна сім’я», вчитель Матіко Л.І. та керівники гуртків Михасевич А.П., Сидоришина Р.О. підготували свято «Цілую ніжно материнські руки».

Особливо красиво і незабутньо пройшло свято, на яке завітали мами наших вихованців. На святі учні дарували своїм мамам тільки добрі слова вдячності та своєї любові, усмішки, пісні та танці. Це свято принесло лише приємні та незабутні враження.