Свято останнього дзвоника

Понедельник, 29 Май 2017

Лінійка. Привітання. Сміх!

Лунає дзвоник не для всіх!

Це свято – нам! Спинися час!

Нехай дзвенить в цих стінах! В останній раз…

26 травня 2017 року у спеціальній школі-інтернат І ступеня № 25 відбулося традиційне свято останнього дзвоника! Веселе і водночас сумне свято зібрало велику кількість учнів, вчителів, вихователів, батьків та просто гостей. Для когось це довгоочікувана мить, що дала початок відпочинку та літньому теплу, а для когось це були останні хвилини перебування в стінах нашої школи. Випускники попрощалися зі своїми вчителями, вихователями та шкільними друзями,  дали останній дзвінок, що засвідчив кінець навчального року.

Зі вступним словом перед учнями, вчителями та батьками, звернулась директор школи Коломієць О.Г. Вона привітала випускників із закінченням початкової школи, побажала успіхів, наполегливості, цілеспрямованості та досягнення своїх цілей.

Для випускників цей день став незабутній, радісний і водночас дещо сумний. Під час святкового концерту учні школи читали вірші, в яких висловлювали подяку своїм учителям, вихователям, батькам та усім працівникам школи, співали пісні про школу і подарували прощальний вальс.

Також на святі був присутній гість з Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації Федотов І.М., який привітав випускників, вчителів, батьків – привітними, теплими та щирими словами.

Бажаємо всім гарного літнього відпочинку, оздоровитися, набратися сил і всім повернутися у рідні стіни !!!