Свято 1 вересня

Пятница, 01 Сен 2017

Я іду у підготовчий клас!
Маю зошит, маю книжку,
Он лежать вони на ліжку.
Маю читанку й буквар,
Значить, справжній я школяр.

Осінь в Україні починається зі свята Першого дзвоника – стартує новий навчальний рік. Знову свята радісні хвилини, безліч вересневих привітань, розквітають посмішки навколо, радісно лунає веселий сміх, найкраща школа-інтернат І ступеня № 25 Оболонського району м. Києва радо зустрічає своїх  школярів у затишних класах.

Для учнів підготовчого класу  сьогодні пролунав перший у їхньому житті дзвоник, який поведе їх у довгу і захоплюючу подорож Країною Знань, де вони будуть навчатися протягом багатьох років, зростатимуть і мужнітимуть.

Ми із задоволенням вітаємо сьогодні всіх учнів, батьків та працівників усіх навчальних закладів із початком нового навчального року! Бажаємо всім дітям успіхів, нових знань, вірних друзів і тільки гарних оцінок!!!