Тиждень безпеки життєдіяльності

Пятница, 22 Сен 2017

З 18.09.17 по 22.09.17 у стінах нашої спецшколи-інтернату № 25 був проведений “Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності». Тиждень був насичений цілим рядом заходів та були застосовані різні форми роботи з дітьми:

• відкриті уроки з питань пожежної безпеки, охорони праці, безпеки життєдіяльності;
  • конкурси, вікторини знавців правил пожежної безпеки, безпечної поведінки вдома, правил безпечної поведінки на річці, у лісі, метро, громадському транспорті, під час грози, під час сильного вітру, шквалу тощо;
  • практичні заняття з евакуації на випадок виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру (пожеж, руйнування будівель, ускладнення погодних умов) та опрацьовано схему оповіщення учасників навчально-виховного процесу;

Протягом «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності»  проведено багато заходів, зокрема:  «Домашні помічники. Про небезпеку неправильного користування електроприладами», «Без мами вдома сам. Безпека у побуті», «Щоб вогонь не завдав біди, будь обережним з ним завжди!», «Безпечні та небезпечні вулиці і дороги».

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.