Місячник “Увага! Діти на дорозі”

Пятница, 22 Сен 2017

Рух-  це життя, – сказав філософ древній…

Це шлях до того, щоб пізнати світ,

Дорожній рух – це складова прогресу,

Що формувався довгі сотні літ.

Вересень місяць – це початок навчального року і одночасно початок кропіткої роботи  над вихованням у собі відповідальності, спостережливості, уважності та роздумів, що «Життя у твоїх руках».

З 1 по 20  вересня 2017 року в рамках проведення місячника «Увага! Діти на дорозі» у спецшколі-інтернаті № 25 проводилися профілактичні заходи, головною метою  яких є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах. Також серед учнів школи були проведені виховні години та тематичні уроки, презентації, відеоролики, КВК, конкурс малюнків «Увага! Діти на дорозі».

Перегляд відеороликів викликало цікавість у дітей, вони дізналися більше про те, як правильно поводити себе на вулицях великого міста. Учні 3-4 класів поширили свої знання з ПДР, беручи участь у КВК. Малюнки допомогли учням зрозуміти зміст поставлених запитань і показати свої мистецькі здібності. Відповіді,   які звучали з вуст учнів на підведенні підсумків місячника,  були абсолютно правильні. Це говорить про те, що робота педпрацівників  дає позитивні результати у засвоєнні учнями правил дорожнього руху.

Дотримання правил дорожнього руху – один з головних компонентів збереження життя і здоров’я дітей.  І хоч місячник закінчився, але робота з вивчення правил дорожнього руху продовжується,  адже безпека життєдіяльності є однією з головних умов існування людини.