Ми діти твої, Україно

Пятница, 06 Окт 2017

Любов до Батьківщини, віра у її майбутнє, повага, любов до рідної мови, поважне ставлення до історії та культури власного народу, готовність до праці на користь рідної землі – ознаки справжнього патріота.

У спеціальній школі-інтернаті І ступеня №25 велика увага приділяється саме цьому напрямку роботи. Великих зусиль приклали члени гуртка “Школа, родина, я і Україна” під керівництвом вихователя Котляр М.О. до створення презентації “Івано-Франківська область” у рамках загальнорайонного патріотичного марафону “Мій рідний край – моя земля!”. Учні 4-Б класу Бочаров Б., Осипенко І., Ткаченко М. за допомогою свого керівника знайшли, опрацювали, підготували цікаві і пізнавальні матеріали для презентації та представили спільне творіння перед учнями школи.

Також у рамках марафону 06 жовтня 2017 року гуртківці відвідали підсумкове свято “Ми діти твої, Україно!”, яке проводилося на базі НВК №143.

Для педагогічного колективу нашої школи патріотичний напрямок роботи був і залишається пріоритетним. Тож і надалі будемо докладати максимум зусиль, щоб виховати справжніх патріотів.

Добавить комментарий