Небесна Сотня

Среда, 21 Фев 2018

Патріотизм – це одна із ланок людського характеру. Він, подібно до любові, керує людською свідомістю, заставляючи робити великі і малі вчинки в ім’я своєї Батьківщини.

З метою вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, прищеплення любові до Батьківщини, виховання національно-патріотичної свідомості в спеціальній школі-інтернаті № 25 20 лютого 2018 р. було проведено цикл заходів присвячених  Пам’яті Героїв Небесної Сотні.

На тематичних уроках («Герої нашого часу.», «Ангели Майдану.».), виховних годинах («А Сотня відлетіла в небеса…», «У їхніх серцях жила Україна.», «Небесна сотня: Герої не вмирають!») вихованці нашої школи  мали змогу ще більше дізнатися про події на Майдані 2014 року.

Було показано презентацію “Вшануймо пам’ять Героїв Небесної сотні”: документальні кадри, про жертовність та героїзм українського народу в наш час. Присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання.

Ми не маємо права забути про  Героїв Небесної Сотні,  ми в неоплатному боргу перед ними. І найменше, що ми можемо зробити – це пам’ятати та вшановувати їх пам’ять. Герої не вмирають! Слава Героям!