Чорнобиль

Воскресенье, 06 Май 2018

26 квітня 1986 року… Чорнобиль… Аварія на ЧАЕС…Ця дата навіки записана в історію людства чорними буквами.  Це трагедія, з якою не зрівняється жодна відома до цих пір итехногенно-екологічна катастрофа. Ми маємо пам’ятати, розповідати наступним покоління про страшну трагедію та її наслідки, про героїв ліквідаторів та простих людей, які ціною свого здоров’я та життя запобігли більш страшним наслідкам для всього людства. Чорнобиль – то наш невгамовний біль.

Як і в попередні роки вчителями та вихователями підготовчих – четвертих класів були проведені уроки пам’яті, уроки-попередження про потенційну небезпеку радіації для усього живого.

Крім того педегог-організатор  Патара І.Ю. за участю учнів 3-4 класів підготувала змістовну презентацію на тему: «Чорнобиль – трагедія, подвиг, пам’ять»  в якій мова йшла про події 26 квітня 1986 року, про наслідки аварії на ЧАЕС протягом наступних 32-х років.  Хвилиною мовчання учні та педагоги вшанували пам’ять героїв  ліквідаторів наслідків аварії.

Більш детальніше про аварію, страшні її наслідки учні нашої школи дізналися під час відвідування Національного музею «Чорнобиль», де мали можливість переглянути історичні фото, фрагменти документальних фільмів про Чорнобиль та інші міста і села 30-ти кілометрової зони, макети реактора,  особисті речі ліквідаторів…

Наш земний уклін, довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров’ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю. Священна пам’ять про всенародний подвиг ніколи не зітреться з історії людської, не згасне у віках.