День пам’яті та примирення

Вторник, 08 Май 2018

«Їх подвиги в пам’яті вічні…» – під таким гаслом пройшов День пам’яті та примирення для учнів та педагогів спецшколи-інтернату №25.

З метою виховання в учнів поваги до ветеранів, почуття патріотизму та гордості за свою Батьківщину було організовано низку заходів, присвячених Дню пам’яті та примирення,  Дню Перемоги.

За участю учнів підготовчих – четвертих класів були проведені   уроки  пам’яті, виховні години, бесіди «Мужність і відвага крізь покоління», на яких висвітлили  події Другої світової  війни та бойовий шлях, що пройшов український народ за роки війни.

Активну участь у підготовці до Дня пам’яті та примирення приймали учасники шкільного гуртка «Цікаве своїми руками» (керівник Панченко В.І.), які виготовили для урочистого заходу пам’ятні знаки «Мак пам’яті»  та учасники гуртка «Олівець-малювець» (керівник Ковальова І.А.),  які оформили тематичну виставку малюнків «З Днем пам’яті та примирення».

Пізнавальну презентацію підготували учасники гуртка «Школа, родина я і Україна» (керівник Котляр М.О.) під назвою «Діти війни» та презентували для учнів школи.

Заключним етапом став загальношкільний урочистий захід «Ми пам’ятаємо», протягом якого учні згадали події 1939-1945 років та віддали шану загиблим солдатам хвилиною мовчання. Учні 3-4 класів відвідали та поклали квіти до меморіалу захоронених солдатів на кладовищі Пуща-Водиці та пам’ятної  стели Миколі Юнкерову.