Свято останнього дзвоника

Скінчилась навчальна пора,

Зібралась на дзвоник останній

Весела шкільна дітвора!

Сьогодні в нашій школі відбулося особливе свято останнього дзвоника під назвою: “Вокзал прощання”. Радісне і водночас трішки сумне свято зібрало велику кількість учнів, вчителів, вихователів, батьків та просто гостей.

З самого ранку вся шкільна родина з чудовим настроєм зібрались на уявному потязі у мандрівку по шкільному подвір’ю з цікавими зупинками. Святкову та запальну руханку виконали наші вихованці з любов’ю в серці до людей, до дітей, до рідної землі та до неньки України.

Однією з цікавих зупинок була «Малюнок на асфальті». Чому саме така зупинка? Тому, що завтра 1 червня – Міжнародний день захисту дітей, який відзначається в усьому світі.

Життя – вічний вокзал, де зустрічаються й прощаються, плачуть і радіють. Кінцевою зупинкою нашого уявного потягу був – «Вокзал прощання», де всі учні, батьки, вчителі, вихователі та гості зібрались, щоб провести наших випускників початкової школи 2018 року.

Наприкінці свята для всіх школярів пролунав останній дзвінок у 2017-2018 навчальному  році. Все вдалося: святкова руханка, малюнки на асфальті, ігри, прощальна хода випускників 4-х класів.

Дорогі друзі! Бажаємо вам під час літніх канікул добре відпочити і з новими силами продовжувати оволодівати ґрунтовними знаннями і бути справжніми патріотами рідної школи та Батьківщини.