День працівників освіти

Понедельник, 22 Окт 2018

Щорічно в першу неділю жовтня в більш ніж 100 країнах світу відмічається одне з найпотрібніших свят – день вчителя. Це свято для всіх вчителів та працівників сфери освіти – день, в який проголошуються роль та заслуги вчителів в процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їх неоцінний внесок в розвиток суспільства.

День учителя… Хвилюючий день, якого з нетерпінням чекають і вчителі, і учні – день учнівського самоврядування. Саме в цей день учні можуть відчути себе вчителями і дізнатися, як важко буває вчителю, коли учні зовсім його не слухають і галасують на уроках…

Учні  школи підготували святковий концерт на честь вчителів, де висловлювали свою щиру подяку за любов, розуміння, за те, що допомагають стати на вірний шлях.

Кожен День учителя – це привід сказати слова вдячності вчителям за їхню важку працю, терпіння, мудрість і любов. Відзначити кращих по професії державними та галузевими нагородами. Вклонитися низько вчительській долі, невтомній праці сіяча розумного, доброго, вічного.

Атмосфера, яка панувала в залі під час свята дарувала дивовижне відчуття єднання, а ще гордість за те, що учні та вчителі школи –інтернату №25 Оболонського району  –  талановиті, творчі люди.