Повіримо у себе

Понедельник, 12 Ноя 2018

Педагогічний колектив спеціальної школи-інтернату № 25 Оболонського району міста Києва для здобувачів освіти з особливими освітніми потребами від дня заснування (1983 р.) прикладає максимум зусиль для розвитку творчих здібностей та соціалізації їх у суспільстві. Саме з метою соціалізації використовуємо будь-яку можливість в тому числі і участь в конкурсах-оглядах, фестивалях художньої самодіяльності, декоративно-ужиткового мистецтва тощо за межами освітнього закладу. Кожного року кількість учасників та спектр номінацій зростає та розширюється. Нас знають, запрошують до участі, підтримують як у районі, так і у місті.

Протягом понад 10 років здобувачі освіти нашого освітнього закладу щороку приймають участь у районному та міському огляді-конкурсі «Повіримо у себе». На нашому рахунку неодноразові призові місця та нагороди різного ґатунку.

В листопаді місяці поточного року учасники гуртків, зокрема 06 та 08 дня, в кількості 20 осіб прийняли участь в черговому конкурсі-огляді «Повіримо в себе», зокрема в номінаціях: хореографія – 11 чол., інтегрований виступ дует сестер – 2 чол., українська пісня – 4 чол., живопис, декоративно-ужиткове мистецтво – 4 чол., гумор і сатира – 2 чол.

За підсумками журі ми здобули перемогу і стали Лауреатами у номінації –  «Хореографічний жанр». Гурт «Голосочки України», читці гуморесок, виконавці декоративно-ужиткового мистецтва отримали особисті нагороди і подарунки.

Працюємо, готуємося і чекаємо на запрошення до участі!