День писемності

Понедельник, 12 Ноя 2018

Спитай себе, дитино, хто ти є,
І в серці обізветься рідна мова;
І в голосі яснім ім’я твоє
Просяє, наче зірка світанкова.

(Дмитро Павличко)

Щорічно 9 листопада відзначають День української писемності та мови.  До цієї дати у школі-інтернаті № 25 було проведено низку заходів під загальною назвою «Мово українська, гордосте моя!».

Вчителями та вихователями були проведені години спілкування і виховні години в класах.

Стало вже доброю традицією проведення конкурсу читців поезії про українську мову. Участь у конкурсі взяли учні 1-4-х класів. Також в цей день була проведена вікторина для учнів школи «Знавці української мови». Під час заходу діти показали гарне знання творів української літератури (українських народних казок, віршів), продемонстрували хороші знання з української мови, мали можливість пригадати та продовжити прислів’я про книгу та мову, дати відповіді на загадки.

Вболівальники теж були активними. Вони відповідали на підготовлені загадки-запитання, а також підтримували своїх однокласників.

Українська мова – це велика культура та історія. І всі українці мають зрозуміти, що ми не маємо права втратити цей дорогоцінний скарб, адже мова, як і Україна, починається з кожного з нас.