Дякуємо за співпрацю Київській дитячій Академії мистецтв

Пятница, 07 Дек 2018

“Праця не тільки там, де людина сіє хліб

або садить дерево.

Найбільш тонка, найбільш складна праця,

коли людина приходить до людини,

бачить у її очах, читає “поміж рядків”

її поклик про допомогу.

Ця праця є вищою мірою людського духу”

 

Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присвятити нашим друзям – студентському та педагогічному колективам, батьківській громаді Київської дитячої Академії мистецтв , людям, які відставивши безліч турбот та проблем, з відкритим серцем та душею, вже декілька років поспіль перед новорічно-різдвяними святами входять в роль чарівників і тішать вихованців нашого закладу.

Для вихованців нашого закладу влаштовують майстер-класи: навчаються новим технікам та вдосконалюють творчі вміння; організовується святковий концерт, на якому студенти Академії мистецтв демонструють свої вміння та надихають своїх друзів.

Також, з допомогою небайдужих наші учні мають можливість увесь рік бути забезпеченими та користуватися приладдям для дитячою творчості, зокрема: якісними фарбами, професійними кольоровими та простими олівцями, альбомами, кольоровим картоном та папером, роздатковими матеріалами та інше. Дана допомога дає можливість  краще розвивати творчі здібності учнів, чому колектив нашої школи  вдячний Київській дитячій Академії мистецтв.

Як говорять самі учні : «Ця маленька казка   подарувала нам нові можливості ». Ми дуже сподіваємося, що  казка продовжиться, завдяки небайдужим людям, адже так хочеться вірити в Новорічні дива…