Святий Миколай

Суббота, 22 Дек 2018

Через поле, через гай  йде по Вкраїні милій Святий Миколай!!!

А вслід за ним Дід Мороз та Снігуронька ….

Ось і розпочалися нарешті довгоочікувані малечею новорічно-різдвяні свята .

І в кожній оселі, в кожнім  домі дітвора чекає на новорічні дива, сюрпризи,  і, безумовно,  подаруночки. Ось і до нашої шкільної родини завітали посланці від Святого Миколая ( ГО «Твори добро», ТОВ «Світкомплект»,  ТОВ «Молодий ліс» та інші): вони   щиро вітали наших  діток з новорічно-різдвяними святами, цікавились успіхами, шкільним життям, дарували солодкі подарунки.

Побували наші дітки і у новорічних подорожах: відвідали новорічну феєрію в Київському  Палаці дітей та юнацтва, виставу «Білосніжка і сім гномів» в Київському академічному  драматичному театрі на  Подолі. Незабутні враження, шквал позитивних емоцій та бажання повернутися знову.

Зворушили своїми подаруночками студенти Дитячої Академії мистецтв, які виго- товили вони власноруч. А головне – щирі та  теплі  побажання.

І на завершення –  підготовлена  нашими учнями вистава «Через поле, через гай  йде по Вкраїні милій Святий Миколай!» – зворушлива та повчальна історія про слухняних та неслухняних діточок, прихід Святого Миколая, запальні танці та веселі пісні.  А 21 грудня вранці до діточок у класи завітали Дід Мороз і Снігуронька. Дітки кожного класу ретельно готувались до зустрічі: прикрасили класи, одягли новорічні костюми,  підготували та виконали вірші, руханки, пісні та коротенькі театралізовані вистави. Отримали задоволення всі: і дорослі, і малі. А малеча ще й солодощі від Діда Мороза і Снігуроньки.

Всі учасники освітнього процесу спеціальної школи-інтернату №25 щиро вдячні всім нашим друзям та небайдужим добродіям за позитив, добро, за небайдужість.

Творіть добро і життя наше буде ставати кращим. Миру всім нам, здоров’я та благополуччя. З наступаючими святами всіх Вас!.