Життя вирує…

Вторник, 29 Янв 2019

Життя вирує… Це про нас. Протягом минулого  тижня життя нашої школи було дуже насиченим та цікавим. На  початку тижня  паралелі перших-четвертих класів вперше на огляд всієї школи вивісили на вході до школи  лепбуки на загальну новорічну тематику «Зимові свята». Всі дітки старанно намагались відобразити свої знання,  пофантазувати ,  розкрити свою тему доступними їм засобами. Результат сподобався всім. Солодкий приз також.

22 січня – велике державне свято.  День Соборності України – ми знову перегорнули сторінки історії своєї держави, її становлення та розвиток. Ми гордимося, що ми – українці!

Наприкінці тижня  нашу школу відвідали наші давні друзі «Планета дітей», які  провели чудові майстер-класи з аквагриму,  показали цікаву виставу, пригостили солодощами. В чому цьогорічна особливість? А в тому, що майстер-класи для наших дітей проводили саме діти. І хоч не все вдавалось на відмінно у маленьких вчителів та їх учнів – сама атмосфера була пречудова:  щирий дитячий сміх, веселий гомін, робочі суперечки тощо. Задоволення отримали всі та чекаємо наступної зустрічі!..