Звіт Симоненко

Кохати спішити треба —

Гляди ж не проспи.

В Симоненко.

31 січня 2019 року в спеціалізованій школі № 252 імені В.Симоненка Оболонського району міста Києва  відбувся  конкурс читців поезії В.Симоненка. Нас запросили і ми вирішили спробувати свої сили. Були не зовсім впевнені, що нашим діткам все вдасться (передати емоційно зміст обраних творів), але з метою соціалізації, вихованню впевненості в своїх силах не лише в стінах школи, а і за її межами, ми ретельно готувалися.

Нашу школу представляли творча група учні четвертих класів  у складі:  Коврига Анастасія, Балдін Андрій, Митенко Тимур, Нестерова Анна.

Як завжди у 252 школі організаторами все було продумано: і зустріч, і вступна частина, і доброзичливі журі, і підтримка. В школі відчувалась атмосфера свята. Дітям дуже сподобалося приймати участь, вони були переповнені враженнями та бажанням випробувати свої сили в наступних конкурсах. Сподіваємося, що серед переможців будуть і  наші талановиті діти.

Спеціалізована школа №252 імені В.Симоненка ми Вам дякуємо і бажаємо лише рухатись вперед. Ви молодці.

І хочемо сказати нашим діткам – Ви можете, ми у Вас віримо.