Відвідали музей води.

Среда, 17 Апр 2019

Вода – життя, а чиста вода – здоров’я!

То що ж ми знаємо про воду? Читали та розповідали нам в школі про воду та її цінність багато, але як то кажуть краще один раз побачити своїми очима та почути своїми вухами. І вирішили ми разом зі своїми вчителями та вихователями відвідати Музей Води в місті Києві. Як вирішили, так і зробили. Сказати, що там було цікаво – це просто нічого не сказати. ТАМ БУЛО ДУЖЕ ЦІКАВО!!!
Ми познайомились із зібраними експонатами, які розповідають про історію води, її всеосяжну сутність на Землі, значущості для усього людства; здійснили своєрідну подорож по деяким континентах та простежили за таненням льодовиків, випаданням снігу і дощу, водоспадом, виверження гейзерів тощо. Дізнались про запаси води, якими володіє Україна; про те, які незворотні процеси викликає необдумана діяльність людини, а також про те, як забезпечувався питною водою Київ за давніх часів, скільки коштувала вода та як прокладали перший водопровід. Зробили для себе висновки: Вода – це дійсно безцінний скарб! Тому бережімо воду, бо без неї немає життя!
Учні 4-их класів спеціальної школи-інтернату №25.