Стоп булінг

Вторник, 24 Сен 2019

23 вересня в нашому закладі стартував проект «Школа без булінгу, сім’я без насильства – 365!».

Головна мета проекту – формування безпечного середовища в закладах освіти та толерантних стосунків у суспільстві.

В рамках даного проєкту було проведено виставку малюнків «НІ – боулінгу», флешмоб під пісню Open kids «Назавжди», а головною подією став ланцюг дружби «Ми проти булінгу», який підтримали учнівський та педагогічний колективи школи-інтернату №25. Далі в наших планах виховної діяльності години спілкування, тематичні презентації, вікторини, цикл бесід психолога на тему « Дружба понад усе» та багато чого іншого.

Пам’ятаймо, що школа – це територія безпеки для дітей та відповідальності для дорослих!