Свято Миколая

Вторник, 24 Дек 2019

Зустрічаймо – до нас йде святий Миколай!

Щорічно 19 грудня християни східного обряду відзначають День святого Миколая. На це свято з нетерпінням чекають діти, адже, за повір’ями, святий Миколай залишає під подушкою солодощі або подарунки.

Вже доброю традицією стало для спеціальної школи-інтернату №25 проводити святковий захід приурочений Миколаю Чудотворцю. Дітлахи вражали глядачів добре підготовленою програмою, що супроводжувалась веселими піснями, запальними танцями, повчальними віршами та віддачею з глядацької зали – бурхливими оплесками.

На святкове дійство завітав і сам Святий Миколай, який прийшов з гостинцями від ТОВ «Світкомплект»,  які щороку так турботливо ставляться до наших учнів.

Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх присутніх на святі, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.