Всеукраїнський освітній фестиваль #Освітній_Хакатон_2020

Воскресенье, 13 Дек 2020

#Освітній_Хакатон_2020 в дії.

Твори добро…11 грудня 2020 року, напередодні Дня благодійності в Україні (13 грудня 2020 року) учні початкової ланки та педагогічні працівники ЗЗСО №252 ім. В.Симоненка Оболонського району міста Києва в рамках Всеукраїнського освітнього фестивалю #Освітній_Хакатон_2020 (День благодійності) запросили учнів нашого закладу  на он-лайн зустріч.

Під час цієї зустрічі відбулося знайомство та обмін  привітаннями  між учасниками, і, була презентована театралізована вистава , підготовлена учасниками ЗЗСО #252. Навзаєм учні СШІ #25 підготували відеоролик “Подарунок друзям”.

Саме у  такому форматі зустріч відбувалася вперше. Чи хвилювалися? Так! І це природньо,  адже формат був незвичний. Було цікаво, пізнавально, креативно, емоційно хвилююче…

Дякуємо ЗЗСО #252 за цікавий та новий досвід! Чекаємо на продовження, друзі!

Учні СШІ #25 підготували відеоролик “Подарунок друзям” – для учнів ЗЗСО #252 ім.В.Симоненка, з якими познайомилися під час  Всеукраїнського освітнього фестивалю #Освітній_Хакатон_2020 (День благодійності).
Пропонуємо і всім вам переглянути та оцінити наші таланти