День Святого Миколая

Вторник, 22 Дек 2020

День Святого Миколая – одне з найулюбленіших зимових свят для дітей. Кожного року вони з нетерпінням чекають його, пишуть листи до Святого Миколая, намагаються бути слухняними та чемними,  робити добрі справи і безумовно мріють про подарунки.

Цьогоріч допомагав наповнювати кошики Святого Миколая для наших діточок Владислав Трубіцин, депутат Київської міської ради. А 18 грудня 2020 року особисто завітав до нашого закладу та прийняв участь у святковій Зимовій феєрії з учнями закладу.

Щира подяка за ваше добре серце, щирість душі та дружбу, яка тільки розпочинається!

Вже багато років поспіль на День Святого Миколая наша дітвора отримує солодкі подарунки від ТОВ « СВІТКМПЛЕКТ». І 2020 рік не став винятком.

18 грудня 2020 року наш учнівський колектив радо зустрічав наших друзів у стінах закладу. Лунав щасливий дитячий сміх, не стихали музика та пісні. Хлопчики та дівчатка декламували вірші, танцювали та підводили підсумки року, що збігає.

Дякуємо, що допомагаєте Святому Миколаю здійснювати маленькі мрії наших учнів.

Вже всі в передчутті Нового Року!

В повітрі відчувається запах ялинки і мандарин, а в душі поселяється казка…

18 грудня 2020 року  до спеціальної школи-інтернату І ступеня №25 завітали представники  служби у справах дітей та сім’ї Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації.

Гості щиро привітали учнів (пільгових категорій) з прийдешнім святом Миколая та з наступаючим Новим роком. А дітлахи в свою чергу подарували веселі співи, танці, вірші, кружляли в дружніх хороводах…