Тиждень БЖД

Четверг, 25 Мар 2021

Сьогодні, як ніколи, життєва  необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

У спеціальній школі-інтернат І ступеня №25 з 12  по 19 березня 2021 року був  проведений тиждень знань безпеки життєдіяльності.

У рамках тижня пройшли найрізноманітніші заходи:

• проведення бесіди працівником ювенальної поліції «Безпека в інтернеті»;
  • проведення бесіди працівником патрульної поліції «Уважні пішоходи»;
  • проведення з тематичних бесід;
  • проведення вікторин на теми: «Навчаємось у школі Світлофора Моргайка», «Цікаві завдання для уважних малят», «Як правильно користуватись інтернет простором»;
  • виставка малюнків «Безпека життєдіяльності – шлях до безпечного дитинства»;
  • перегляд відеофільмів: «Школа надання першої допомоги», «Безпека на дорозі – безпека життя», «Безпека у побуті»;
  • написання диктанту «Весняна пригода»;
  • презентація «Я обираю здоров’я» тощо.

Основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація  основних правил безпечної життєдіяльності серед учнів;  розвиток життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти.