Останній дзвоник

Понедельник, 31 Май 2021

Ось і непомітно промайнув 2020-2021 навчальний рік.

28 травня 2021 року для учнів та педагогів нашої школи пролунав Останній дзвінок, який закінчив 2020-2021 навчальний рік. Ще одна сторінка шкільного життя була прочитана  учнями та педагогами.

Учні перших класів попрощалися з Букварем під веселі пісні, вірші; учні других-третіх класів провели веселі квести з хвилинками творчості, веселими змаганнями, конкурсами талантів тощо.

Але за звичаєм, героями дня стали учні 4 класу, для яких шкільний дзвінок у стінах нашої школи звучав востаннє. У яскраво прибраній залі відбулось прощання учнів зі школою. Теплі слова, душевні пісні зробили святкову атмосферу, яка з мріями про щасливе майбутнє і легким щемом у серці за дитинством червоною ниткою пролягла через все свято.

Нам залишається побажати учням гарних канікул, сповнених новими враженнями та емоціями, а випускникам – успіху в нових навчальних закладах та світлого майбутнього.