Добрі справи

Пятница, 17 Дек 2021

Бувають не тільки дива, а й добрі люди та добрі вчинки.

Щиро дякуємо Оболонській окружній прокуратурі міста Києва та її керівнику Іванову Олександру Анатолійовичу за подарунки та смачні ласощі для наших учнів.

Бажаємо подальшого процвітання та успіхів! Нехай мрії здійснюються, а плани реалізовуються!!!

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива!

         Напередодні Дня Святого Миколая, до спеціальної школи-інтернат І ступеня №25 Оболонського р-ну м.Києва завітав Трубіцин Владислав Сергійович аби особисто привітати діток нашого закладу зі святом. А також подарував ігри для розвитку дрібної моторики, уваги, пам’яті та мислення.

Хай доля дарує Вам нові успіхи і здобутки.

Бажаємо не зупинятися на досягнутому,

 а йти вперед і надалі творити добро!

У народі кажуть: «Творіть добро, і вам воздасться».

Ми щиро вдячні Снігуронькі – Філінській Людмилі Дмитрівні за  подароване дітям свято, щирі емоції та солодні подарунки.

Сердечно дякуємо за розуміння і допомогу. Зичимо вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Нехай усі життєві дороги ведуть Вас до успіхів.

Діти пільгових категорій – це особлива категорія дітей, яка потребує більшої уваги та піклування.
Дуже раді, що Служба у справах дітей та сім’ї Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації щорічно допомагає Святому Миколаю наповнити його мішечок приємними подарунками та завітати до нашого закладу.
Дякуємо за увагу, піклування та маленьке свято для дітей!

Дякуємо Департаменту освіти і науки міста Києва за прояв уваги та піклування до дитини-сироти, що навчається у спеціальній школі-інтернаті #25.

Напередодні новорічних та різдвяних свят ігротеку для учнів спеціальної школи-інтернат І ступеня #25 завдяки Оболонській окружній прокуратурі міста Києва було поповнено сучасними, розвиваючими, цікавими іграми, які допоможуть урізноманітнити дозвілля діток!