Повір у себе, і в тебе повірять інші

Вторник, 01 Дек 2015

Учні спецшколи-інтернату №25 в черговий раз стали Лауреатами Київського міського фестивалю «Повіримо у себе» дітей та молоді з функціональними обмеженнями Оболонського району м. Києва.

«Повір у себе, і в тебе повірять інші»

Столична освіта надає усі можливості для всебічного розвитку дітей та молоді з особливими освітніми потребами. Яскравим прикладом стали фестивалі дитячої творчості «Повіримо у себе».

12 листопада 2015 року в Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації відбувся XXIV Київський міський фестиваль «Повіримо у себе» дітей та молоді з функціональними обмеженнями Оболонського району м. Києва.

Учні спецшколи-інтернату №25 також взяли участь у фестивалі. В рамках національно-патріотичного виховання в спецшколі-інтернаті №25 проводиться послідовна виховна діяльність, спрямована на формування у вихованців почуття патріотизму, любові до Батьківщини тощо.

Учні виконали українську народну пісню «Годі браття сумувати», яка супроводжувалася хореографічною постановкою. Дует з хореографічною постановкою стали Лауреатами Фестивалю та отримали дипломи, статуетки «Лауреат Оболонського районного фестивалю «Шлях до зірок» та різні подарунки.

Саме фестивалі дитячої творчості «Повіримо у себе» відкривають двері до суспільного життя сотням хлопчиків і дівчаток з різними функціональними обмеженнями і дають змогу повірити у свої сили, продемонструвати здібності, знайти друзів і відшукати шляхи до самовираження у цьому світі.