Загальношкільний виховний захід “Україна – козацька країна”

Пятница, 26 Фев 2016

Педагогічний колектив спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 25 для дітей з особливими освітніми потребами продовжує реалізовувати заходи щодо підвищення рівня національно-патріотичного виховання учнівської молоді з урахуванням подій сьогодення.

В рамках місячника з національно-патріотичного виховання в класах-групах проводиться щоденна кропітка робота щодо виховання дитячої молоді гідними нащадками великого українського народу.

Так, 25 лютого поточного року відбулась зустріч дитячого колективу 3-х класів з глядацькою аудиторією учнів школи-інтернату шляхом показу загальношкільного виховного заходу “Україна – козацька країна”.

Святково прибрана шкільна актова зала, уважна глядацька аудиторія, а на сцені в різнобарвному українському святковому вбранні дитячий козацький гурт.

Декламування віршів, пісні і танці нащадків запорізьких козаків та продовжувачів їх традицій – нинішніх учнів, загальна святкова атмосфера залишили в пам’яті дітей спогади про вільний непереможний дух, історичну боротьбу українського народу за незалежність і свободу.

А на черзі зустрічі учнівських колективів перших, других класів зі своїми однолітками. Готується показати свій козацький гарт і учні підготовчих класів.