З історії

А з чого все починалось… Початок 80-х років минулого століття став періодом створення та розгалуження мережі шкіл-інтернатів, шкіл подовженого дня – ЗНЗ інтенсивної педагогічної корекції.

Так, у мальовничому куточку міської зони Пуща-Водиця серед мішаних лісів та природних озер шляхом реорганізації санаторно-лісної школи у 1983 році була створена школа-інтернат № 25 – загальноосвітній навчальний заклад І ступеня інтенсивної педагогічної корекції ( для дітей з затримкою психічного розвитку).

Корекційна спрямованість навчально-виховного процесу, відновлення здоров’я дітей, подолання мовленнєвих порушень, здійснення індивідуального та диференційованого підходу, забезпечення умов для здобуття учнями обсягу знань на рівні загальної середньої освіти – були і є основними завданнями даного навчально-виховного закладу. Слід відмітити, що з урахуванням особливостей контингенту учнів та завдань, які визначені законоположеннями для установ інтенсивної педагогічної корекції було вибране і місце його розташування.

Йшли роки, зміцнювалась навчально-матеріальна база, удосконалювався навчально-виховний процес, сотні вихованців продовжували і продовжують навчання в ЗНЗ. Навчально-виховний заклад інтенсивної педагогічної корекції № 25 відзначив своє 25-ти річчя. На урочистій зустрічі з випускниками, колегами споріднених установ, керівництвом району та міста на адресу колективу було сказано: “25 років бездоганної праці”. А зараз колектив готується до відзначення 30-ти річного ювілею від дня заснування.

Згідно рішення Київської міської ради від 13.11.2013 року №489\9977 “Про деякі питання діяльності навчальних закладів, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передаються до сфери управління Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації, розпорядження Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації від 30.11.2016 року №704 “Про затвердження статутів санаторних та спеціалізованих шкіл-інтернатів, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва та передані до сфери управління Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації”, розпорядження Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації від 29.12.2016 року №769 “Про внесення змін до розпорядження Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації від 30 листопада 2016 №704” спеціальну загальноосвітню школу-інтернат №25 Оболонського району м. Києва перейменовано в спеціальну школу-інтернат І ступеня №25 Оболонського району м. Києва.