Виховна діяльність

Позакласна робота

Виховуємо всіх і всіма засобами.

Різноманітні загальношкільні  та групові виховні заходи – від Першого дзвоника до Останнього дзвоника під Господнім благословенням. Святкуємо від Миколая до Різдва і Великодня. Добрих людей з подарунками зустрічаємо. Християнські свята сприяють вихованню у дітей доброти і любові до ближнього, знайомлять з прадавніми традиціями українського народу, без знання яких неможливо стати повноцінним громадянином української держави в повному розумінні цього слова.

Також в школі працює дитячий ляльковий театр, казкові ігрові та навчальні кімнати з вивчення правил дорожнього руху (навчаємось, виступаємо, граємось) тощо.

Крім того загальному розвитку дитини сприяє використання в навчально-виховному процесі розвиваючих передач супутникового телебачення.

Дуже велика увага приділяється національно-патріотичному вихованню. Воно здійснюється на всіх етапах навчання в школі, забезпечується всебічний розвиток, гармонійність і цілісність особистості, розвиток її здібностей та обдарованість, збагачення на цій основі інтелектуального потенціалу народу, його духовності і культури, виховання громадянина України, здатного до самостійного мислення, суспільного вибору і діяльності, спрямованої на процвітання України.

Незважаючи на складність дитячого контингенту з особливими освітніми потребами, розширення спектру нозологій, педагогічний колектив спецшколи-інтернату №25, усвідомлюючи проблемність подальшої соціалізації вихованців, наполегливо працює над питаннями всебічного розвитку особистості, мовленнєвого, психофізичного розвитку, усунення прогалин в оволодінні програмовим навчальним матеріалом тощо. Виховує у дітей цієї нозології  віру в себе, віру в успіхи, віру і надію на щасливе дитинство.

В школі-інтернаті щорічно працює 7-8 різнопрофільних дитячих гуртків в тому числі:

– вокально-хоровий “Голосочки України”,             – театральний “Світ ляльок”,

– українознавства “Школа, родина, Я і Україна”,  – фізичної культури “Олімп”,

– профорієнтації “Цікаве своїми руками”,              – хореографії і танців “Барвінок”,

– дитячої творчості “Олівець – малювець”,             – бібліотечний “Весела абетка”.

Гуртківці – учасники різних районних, міських та всеукраїнських оглядів-конкурсів.

Робота гуртків, проведення загальношкільних і групових виховних заходів, мікроклімат в дитячому колективі і в цілому в нашому дитячому навчально – виховному закладі, цілющі природні умови Пуща-Водиці сприяють всебічному розвитку дитячої особистості, як розумового, так і психофізичного.

Організація дозвілля

Вагомим розділом в роботі вихователя є організація дозвілля учнів:

відпочинок на свіжому цілющому повітрі з використанням ігрових майданчиків;

екскурсії , походи, спортивні змагання тощо.