Умови прийому учнів до школи

Середа, 07 Лют 2018

ЗАРАХУВАННЯ УЧНІВ (ВИХОВАНЦІВ) ДО СШІ ТА ЇХ ВІДРАХУВАННЯ

 1. Зарахування дітей до СШІ здійснюється у порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України та Міністерством охорони здоров’я України.
 2. Документи на зарахування дитини до СШІ подаються особисто батьками або особами, які їх замінюють.

Протягом навчального року можливе зарахування дітей за умови наявності вільних місць у відповідних класах. При зарахуванні дітей до СШІ  допускається перевищення віку, установленого для загальноосвітніх навчальних закладів, на 1-2 роки. Документи, які необхідні для зарахування дитини до складу учнів:

– направлення відповідного органу управління освіти,

– заяви батьків або осіб, які їх замінюють;

– копії свідоцтва про народження дитини;

– висновку психолого-медико-педагогічної консультації;

– особової справи (витягу з особової справи) та документа про наявний рівень освіти (окрім дітей, які зараховуються до підготовчого, перших класів);

– індивідуальної програми реабілітації інваліда (для дитини-інваліда);

– медичних документів відповідного зразка про стан здоров’я.

 1. До СШІ зараховуються діти:

– з уповільненим темпом психічного розвитку, але з потенційно збереженими можливостями інтелектуального розвитку;

– із затримкою розвитку за типом конституціонального (гармонійного) психічного і психофізичного інфантилізму;

 • із затримкою розвитку соматогенного походження з явищами стійкої соматичної астенії, соматогенної інфантилізації;
 • із затримкою розвитку психогенного походження у разі патогенного розвитку особистості невротичного характеру з явищами психічної загальмованості, психогенної інфантилізації;
 • із синдромом дефіциту уваги і гіперактивністю;
 • із вадами мовленнєвого розвитку (загальний недорозвиток мовлення, дислалія, дислексія, дисграфія, акалькулія тощо);
 • з раннім дитячим аутизмом широкого спектру;
 • з особливими освітніми потребами іншого патогенезу.
  1. Директор СШІ зобов’язаний вжити заходів щодо ознайомлення дітей та їх батьків або осіб, які їх замінюють, з порядком зарахування до СШІ, Статутом, правилами внутрішнього трудового розпорядку та іншими документами, що регламентують організацію навчально-виховного процесу.
  2. До СШІ зараховуються діти з 6 (7) років.

Діти і підлітки – члени однієї сім’ї (брати і сестри) – зараховуються до СШІ, за винятком випадків, коли на підставі медичних показань вони не можуть навчатися в одному навчальному закладі.

 1. Переведення учнів (вихованців) СШІ до наступного класу здійснюється у порядку, встановленому Міністерством освіти і науки України.
 2. Учні, які навчаються у 1-4 класах СШІ, в міру відновлення здоров’я, досягнення стабільних успіхів у навчанні можуть переводитися до ЗНЗ за висновком психолого-педагогічної консультації.
 3. У разі вибуття учня  (вихованця) з населеного пункту батьки або особи, які їх замінюють, подають до закладу заяву із зазначенням причини вибуття.
 4. Питання переведення учнів в інший тип навчально-виховних закладів вирішується за заявою батьків або осіб, які їх заміняють, та на підставі висновків психолого-медико-педагогічних консультацій.
 5. У разі переходу учня (вихованця) до іншого навчального закладу у межах населеного пункту батьки або особи, які їх замінюють, подають до закладу заяву із зазначенням причини переходу та довідку, що підтверджує факт зарахування дитини до іншого навчального закладу. Переведення учнів  (вихованців) до іншого навчального закладу здійснюється за наявності особової справи учня встановленого Міністерством освіти і науки України зразка, на підставі заяви батьків.
 6. Перегляд учнів (вихованців) на ПМПК, які направлені до СШІ на вивчення, проводиться в установленому порядку по закінченню визначеного терміну.
 7. Учні, які не мають результатів річного оцінювання у зв’язку із невідвідуванням СШІ (не менше шести останніх місяців навчального року підряд) та за відсутності будь-яких відомостей щодо місця їх проживання чи перебування, їхніх батьків або законних представників, визнаються такими, що вибули із загальноосвітнього навчального закладу, та до наступного класу не переводяться згідно з рішенням педагогічної ради, що оформлюється відповідним наказом директора СШІ.

Новини школи:

Міжнародний День Миру

21 вересня - Міжнародний День Миру. В нашій школі цей день пройшов під гаслом: "Хай буде мир на всій Землі" ...

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності

В рамках місячника "Увага! Діти на дорозі" та Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності в нашій школі проводились тематичні заняття, ...

День фізичної культури і спорту

У нашій школі велика увага приділяється фізичному розвитку дітей з особливими освітніми потребами. Цьогоріч День фізкультури й спорту запам'ятався веселими ...

День Знань

У День Знань дружна шкільна родина спеціальної школи 25 гостинно зустрічала першокласників. Діти з задоволенням брали участь у квесті, разом ...

День державного Прапору України

З Днем Державного Прапору! #СШІ_25_Пуща_Водиця #За_все_що_маємо_дякуємо_ЗСУ ...

День захисту дітей

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім`я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою ...

До дня захисту дітей

Мрії збуваються. Феєричне кріо шоу І найулюбленіший смаколик для дітей. Вдячні за щасливі усмішки дітей ...

Сім кольорів щастя

Що треба для щастя? — Це вічне питання, І відповідь, мабуть, нелегко знайти, Що треба для щастя? — Не гроші, ...

Тиждень безпеки дорожнього руху!

Твій друг – безпечний рух. Вивчаю, знаю, дотримуюсь! Тиждень безпеки дорожнього руху! ...