Співпраця та плани на майбутнє

Педагогічний колектив завжди в пошуку інноваційних технологій, систематично оволодіває досягненнями спеціальної педагогічної науки – доказом цього є творча співпраця з Інститутом спеціальної педагогіки АПН України.

Крім того, школа співпрацює з ДНЗ та НРЦ споріднених профілів м.Києва та інших міст і областей України. Проведення тематичних круглих столів спільно з науковцями Інститутів інноваційних технологій та спеціальної педагогіки Міністерства освіти та АПН України, спільних засідань педагогічних рад та МО з колективами ДНЗ №801, 127, 611, 139, 49 м.Києва. Дні відкритих дверей, зустрічі  тощо сприяють зв’язку науки зі школою, обміну успіхами і досягненнями, напрацюванню планів на перспективу.

Також протягом багатьох років педагогічний колектив тісно співпрацює з психолого-медико-педагогічною консультацією м. Києва. Спільні засідання, участь у психолого-педагогічних семінарах та конференціях сприяють більш глибокому розумінні тих кроків, які потрібно зробити на шляху до успішної педагогічної корекції кожної маленької особистості.

Школа має плани свого подальшого розвитку:

  • створення  на  базі  школи НВК «» для дітей віком  від 4-х до 13-ти років;
  • розширення та поглиблення партнерських зв’язків;
  • зміцнення та розширення навчально-матеріальної бази.

Перспективний план розвитку

Download (PPT, 13.04MB)