Харчування

Харчування здобувачів освіти Спеціальної школи № 25 м. Києва здійснюється у відповідності до :
1. Вимог Санітарного регламенту для закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОЗ України від 25.09.2020 року № 2205, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 10.11.2020 року № 1111/358394.
2. На підставі Примірного чотирьохтижневого сезонного меню для здобувачів освіти вікових груп , складеного у відповідності до вимог Постанови Кабінету Міністрів України № 305 від 24.03.2021 року.
3. Меню розроблено згідно технологічних карток затверджених ДУ « Інститут громадського здоров’я ім. О. М.Марзєєва АМН України» та рекомендованих МОЗ України.
4. Окрім того примірні сезонні меню СШ № 25 ( осінь, зима, весна) погоджені начальником Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби у м. Києві.

Також у відповідності до п. 32 Положення про спеціальну школу здобувачі освіти, які навчаються та проживають у пансіоні закладу освіти забезпечують щоденним п’ятиразовим харчуванням ( сніданок, ІІ сніданок, обід, підвечірок, вечеря).
Здобувачі освіти, які навчаються та перебувають у групі подовженого дня забезпечуються щоденним триразовим харчуванням ( ІІ сніданок, обід, підвечірок).
Здобувачі освіти, які навчаються за індивідуальною програмою навчання ( педагогічний патронаж) забезпечуються одноразовим харчуванням у дні, коли вони приходять на навчання ( відповідно ІІ сніданок або обід).

Download (PDF, 145KB)

Download (PDF, 240KB)