Рубрика «Освітній Хакатон 23»

Фінальний день Освітнього Хакатону. В підсумку маємо цікавий досвід, позитивний настрій, неймовірні враження.

Разом до ПЕРЕМОГИ!

07.12.2023 – День четвертий “Освітнього Хакатону”

Перерва без гаджетів

Четвертий день Освітнього Хакатону 2023

День української хустки

6 грудня 2023 року до учнів нашої школи завітав Святий Миколай. Які б важкі часи не переживав наш народ, наша Україна, діти мріють про чудо. Цьогоріч святкова зимова казка перепліталась з молитвою до Святого Миколая про кращу долю для нашої України, прохання про мир і добробут для нашого народу, про здоров’я і любов у кожну родину, кожній людині, про повернення кожного воїна додому. Саме завдяки нашим незламним ЗСУ ми маємо можливість навчатись і навчати, жити і впевнено крокувати до здійснення нашої спільної мрії – ПЕРЕМОГИ.

6 грудня 2023 року вся шкільна родина зібралась відзначити День ЗСУ, важливий день для нашої країни, коли ми вшановуємо військових, які віддають своє життя, захищаючи нашу незалежність, свободу наші домівки, наші життя. Адже Збройні Сили України визначають наше сьогодення та майбутнє.

Також в цей день ми відвідали воїнів у військовому шпиталі, пригостили їх смаколиками, подарували сувеніри, зроблені своїми руками. Ми хочемо, щоб наші захисники знали, що ми непохитно віримо в них та вдячні за можливість жити на своїй землі; щоб вони відчули нашу  підтримку, любов та турботу.

 

В рамках другого дня Освітнього Хакатону “Разом до Перемоги” між закладами освіти Оболонського району м. Києва НРЦ 21 (директор Лідія Мороз) та СШ 25 (директор Олена Коломієць) відбувся управлінський челендж.

5 грудня 2023 року робочий день Олени Коломієць пройшов в стінах освітнього закладу НРЦ 21. Головне за цей день: сяючі очі дітей, їх посмішки, радість та тепло.

Вдячні колективу НРЦ 21 за чітку та злагоджену роботу, за отриманий досвід і теплий прийом.

Другий день “Освітнього Хакатону”. Запускаємо батьківський клас “Утвори освітнє коло”

 

 

Спеціальна школа 25 вперше долучається до “Освітнього хакатону”.

Перший день – Формула Перемоги.

Спеціальна школа 25 Оболонського району м.Києва приєднується до  Освітнього Хакатону 2023.