Корекційно-реабілітаційна робота

Педагогічний колектив спеціальної школи-інтернату №25 має досвід і можливість та по мірі потреби надає послуги з корекційно-розвиткових, реабілітаційних та соціальних питань дітям, батькам, іншим дитячим навчально-виховним закладам, зокрема:

  1. Педагогічним працівникам споріднених навчально-виховних закладів міста Києва та інших областей України – Київської, Одеської тощо, з різнопланових питань та направлень роботи з дітьми з особливими освітніми потребами (включаючи самі складні нозології).
  2. Окремим батькам, особам що їх заміняють, включаючи і обстеження учнів на шкільній ПМПК, з корекційно-розвиткових проблем мовленнєвих порушень в тому числі і РДА.
  3. Працівники соціальної та психологічної служб школи-інтернату №25 готові прийти і надати допомогу батькам (дітям) з питань дитячої психології та життя і потреб дитячого соціуму.
  4. Щороку в складі учнівського колективу є діти на індивідуальному навчанні. Вчителі розробляють індивідуальні програми та втілюють їх у життя у відповідності до навчально-виховних потреб кожної особистості.
  5. На безоплатній основі в школі-інтернат №25 працює консультативний пункт з надання консультації батькам, особам, що їх заміняють, з питань підготовки дитини з особливими освітніми потребами до школи тощо.