Рубрика «Наші новини»

В нашій школі з 2019 року діє гурток “Лего-технології”. Наші учні вперше отримали нагоду прийняли участь у районному конкурсі з лего-конструювання, який відбувся 26 листопада в ЦНТТм “Сфера”. Тема конкурсу: “Разом до перемоги!”, “Військова техніка ЗСУ”.
Вихованці гуртка були нагородженні дипломами та медалями, а учень 3-В класу Рижков Ярослав зайняв 3 місце у номінації “Військово-морський флот”.

Читати повністю »

Читати повністю »

Добрий день!

Проведення спільних міроприємств з представниками ДСНС,
навчально-тренувальної евакуації на випадок НС.
З метою закріплення отриманих знань щодо дій працівників закладів освіти та учнів в
надзвичайних ситуаціях та повторення алгоритму дій при виникненні НС, підготовки всіх
учасників освітнього процесу до практичних дій на випадок НС. Читати повністю »

Щорічно 9 листопада відзначається державне свято – День української писемності та мови. Мова – це найважливіший засіб комунікації для здобуття освіти та ключова складова в інтелектуальному розвитку людини. Змалечку дитина намагається формувати та висловлювати думки, а згодом – осягнути духовні пласти української нації через феномен мови своїх батьків та дідів. Читати повністю »

Download (PDF, 3.54MB)

День захисника України – свято, що відзначається 14 жовтня у день Святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва. Це свято пам’яті про наших гордих предків, які пером і словом, вогнем і мечем виборювали право на незалежність рідної держави; свято вшанування козацької доблесті та звитяги, свято вдячності всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю. Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть нашими вірними друзями на все життя. Велика дяка і пошана нашим захисникам!
Будьте всі благословенні,
Добрі, мудрі і спасенні,
Рідні діти України
Кожний день і щогодини.
Щоб верталися додому
З перемогою у всьому.
Вам уклін, любов народу,
Шана з роду і дороду.

Прийміть вітання з професійним святом – Днем вчителя! Побажання для вас: дружного колективу, процвітання і добробуту школі, вдячної оцінки за труди та щоденну відповідальність, легкості й мудрості в прийнятті рішень. Нехай нагородою служать посмішки учнів. Нехай завжди вас пам’ятають випускники, які стали гідними людьми. Сил, терпіння, підтримки, інновацій!

Дорогі наші учні, нехай День знань стане для вас світлим і радісним святом. Бажаємо вам радісного і веселого, а головне мирного шкільного життя, гарних оцінок, прагнення до знань і нових відкриттів. Нехай ваш навчальний рік стане успішним, яскравим і цікавим.

Від щирого серця вітаю вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року!
Цьогоріч він проходить досить напружено та у дистанційному форматі.
Пропонуємо перегляти як пройшов останній дзвоник у наших класах…

Читати повністю »