Рубрика «Наші новини»

Комбінований урок – це потужний інструмент для покращення якості навчання. Він поєднує традиційний підхід з інноваційними технологіями, надаючи учням більше можливостей для активної участі. Завдяки структурі комбінованого уроку, вчителі можуть забезпечити ефективнішу комунікацію, розвивати критичне мислення та сприяти розвиткові творчих навичок учнів. Розпочинаємо декаду комбінованих уроків в СШ 25. Читати повністю »

 

Мова – одне з найцінніших надбань, що створили й залишили наші пращури. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.
До відзначення Міжнародного Дня рідної мови долучилася вся шкільна родина СШ №25. Родзинкою святкування стала вікторина «Стежками української мови», квест-гра “Знавці рідної мови”.
Любіть, шануйте і бережіть рідну мову – вона наш генетичний код.

20 лютого… Цього дня ми вдесяте вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини. Вічна пам’ять всім воїнам Подвигу й Гідності…

 

 

Сучасність вимагає забезпечення різнобічного розвитку дитини, її орієнтації в природі і суспільстві, реалізації її нахилів, здібностей, інтересів, адекватного освоєння навколишньої дійсності, яка безперервно змінюється і оновлюється.
Інтеграція навчальних предметів – це вимога часу, це творчість, самобутність, мистецтво педагогів, що стимулює у дітей інтерес до навчання, активізацію пізнавальної діяльності, зв’язок з життям. Читати повністю »

Дякуємо Благодійному фонду “UAct” за смаколики і фрукти, за турботу про дітей з особливими освітніми потребами. Цінуємо вашу підтримку, вдячні за щирі, добрі серця!

Читати повністю »

6 лютого світова спільнота відзначає День безпечного Інтернету. З метою зменшення негативного впливу небажаної інформації, покращення обізнаності вихованців з питань безпечного Інтернету в спеціальній школі 25 протягом тижня проходила акція “Безпека дітей в Інтернеті”. Діти знайомились  з основними правилами Інтернет-безпеки та Інтернет-етики, із цікавими фактами щодо використання Мережі, подорожували країною Інтернет безпечно, а також зацікавлено долучались до активного руху та ігор під час перерв без гаджетів.

29 січня 1918 рік…Крути… Символ героїзму і відданості нашого юнацтва, символ національної трагедії. Цвіт української молоді. Герої, які склали іспит зрілості, ставши на захист  української Волі і Державності…
“Крути – наша слава, наша історія. Пам’ятаємо героїв Крут!” – саме під таким гаслом пройшли інформаційно-пізнавальні години й уроки мужності для наших учнів в цей день.