Рубрика «Наші новини»

21 вересня – Міжнародний День Миру. В нашій школі цей день пройшов під гаслом: “Хай буде мир на всій Землі”. Як і інші тисячі маленьких українців, наші діти прагнуть миру. Мрії й бажання  вони втілили у своїй творчості. Читати повністю »

В рамках місячника “Увага! Діти на дорозі” та Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності в нашій школі проводились тематичні заняття, розваги, ігри. Весело та з користю пройшов день, присвячений безпеці дорожнього руху. Для учнів школи представники сектору ювенальної превенції провели цікаве пізнавальне заняття про правила дорожнього руху та дорожні знаки. Читати повністю »

У нашій школі велика увага приділяється фізичному розвитку дітей з особливими освітніми потребами. Цьогоріч День фізкультури й спорту запам’ятався веселими фізкультхвилинками, цікавими рухливими іграми, пізнавальними бесідами про здоровий спосіб життя, спортивними естафетами та квестами, які подарували всім позитивний настрій. Читати повністю »

У День Знань дружна шкільна родина спеціальної школи 25 гостинно зустрічала першокласників. Діти з задоволенням брали участь у квесті, разом з батьками відвідали благодійний ярмарок. Навчальний рік розпочато сонячно й натхненно.
Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен день! Бажаємо всій Україні миру, злагоди та єдності!!!

Читати повністю »

#СШ_25_Пуща Водиця
#Україна_понад_усе

З Днем Державного Прапору!

#СШІ_25_Пуща_Водиця

#За_все_що_маємо_дякуємо_ЗСУ

 

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім`я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. І як же хочеться, щоб діти росли щасливими, щоб дитинство їх було безтурботним! І ми віримо в те, що так і буде!

Читати повністю »

Мрії збуваються.✨
Феєричне кріо шоу
І найулюбленіший смаколик для дітей.
Вдячні за щасливі усмішки дітей.
Що треба для щастя? — Це вічне питання,
І відповідь, мабуть, нелегко знайти,
Що треба для щастя? — Не гроші, не слава,
Не золото, срібло, не чистий кришталь,
Бо щастя найбільше — усміхнена мама
І татове слово, незламне як сталь.

Читати повністю »

Твій друг – безпечний рух. Вивчаю, знаю, дотримуюсь!
Тиждень безпеки дорожнього руху!