Рубрика «Наші новини»

Дорогі наші учні, нехай День знань стане для вас світлим і радісним святом. Бажаємо вам радісного і веселого, а головне мирного шкільного життя, гарних оцінок, прагнення до знань і нових відкриттів. Нехай ваш навчальний рік стане успішним, яскравим і цікавим.

Від щирого серця вітаю вас зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року!
Цьогоріч він проходить досить напружено та у дистанційному форматі.
Пропонуємо перегляти як пройшов останній дзвоник у наших класах…

Читати повністю »

Відповідно до Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства», 16 лютого 2022 року Україна вперше відзначає
День єднання 🇺🇦
У цей день в спеціальній школі-інтернаті І ступеня #25 майоріє Державний прапор, лунає гімн України, здобувачі освіти одягнені в національний одяг, в повітрі дух єднання, сила народу та незламне прагнення до миру.
 #UAразом
 #обєднаніУкраїною

8 лютого 2022 року у світі відзначався День безпечного Інтернету під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”. Спеціальна школа-інтернат І ступеня №25 не стала винятком…

Цей день проводиться з метою залучити до дій кожного та кожну, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Більш того, це запрошення для всіх до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення найкращого цифрового досвіду.

День безпечного Інтернету надає унікальну можливість для проведення заходів з безпеки онлайн разом зі всім світом: як у закладі освіти, бібліотеці, громадській організації, так й в органах влади, бізнесових організаціях.

Обдарованість — це сукупність здібностей, що дозволяють індивіду досягти вагомих результатів в одному або декількох видах діяльності, що є цінними для суспільства.
Обдаровані люди приносять велику користь суспільству, державі, є її гордістю. Щорічно наші учні приймають участь у районному фестивалі творчості дітей та молоді «Ми – таланти твої, Оболонь». В цьому році заклад представляв хореографічний колектив «Зіркові перлинки» та творчі роботи від гуртка «Веселка», «Уміли ручки».
Діти отримали приємні заохочувальні призи та нагородженні дипломами за участь у фестивалі.

Бувають не тільки дива, а й добрі люди та добрі вчинки.

Щиро дякуємо Оболонській окружній прокуратурі міста Києва та її керівнику Іванову Олександру Анатолійовичу за подарунки та смачні ласощі для наших учнів.

Бажаємо подальшого процвітання та успіхів! Нехай мрії здійснюються, а плани реалізовуються!!!

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – святий обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива!

         Напередодні Дня Святого Миколая, до спеціальної школи-інтернат І ступеня №25 Оболонського р-ну м.Києва завітав Трубіцин Владислав Сергійович аби особисто привітати діток нашого закладу зі святом. А також подарував ігри для розвитку дрібної моторики, уваги, пам’яті та мислення.

Хай доля дарує Вам нові успіхи і здобутки.

Бажаємо не зупинятися на досягнутому,

 а йти вперед і надалі творити добро!

У народі кажуть: «Творіть добро, і вам воздасться».

Ми щиро вдячні Снігуронькі – Філінській Людмилі Дмитрівні за  подароване дітям свято, щирі емоції та солодні подарунки.

Сердечно дякуємо за розуміння і допомогу. Зичимо вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Нехай усі життєві дороги ведуть Вас до успіхів.

Діти пільгових категорій – це особлива категорія дітей, яка потребує більшої уваги та піклування.
Дуже раді, що Служба у справах дітей та сім’ї Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації щорічно допомагає Святому Миколаю наповнити його мішечок приємними подарунками та завітати до нашого закладу.
Дякуємо за увагу, піклування та маленьке свято для дітей!

Дякуємо Департаменту освіти і науки міста Києва за прояв уваги та піклування до дитини-сироти, що навчається у спеціальній школі-інтернаті #25.

Напередодні новорічних та різдвяних свят ігротеку для учнів спеціальної школи-інтернат І ступеня #25 завдяки Оболонській окружній прокуратурі міста Києва було поповнено сучасними, розвиваючими, цікавими іграми, які допоможуть урізноманітнити дозвілля діток!

 

Пам’ять – нескінченна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни. Багато сторінок там вписано криваво-чорним кольором. Однією з таких сторінок був голодомор 1932-1933 р.р. Не було ні війни, ні посухи. А була тільки зла воля одних людей проти інших. І ніхто не знає, скільки безневинних людей зійшло в могилу – старих і молодих, дітей, і ще ненароджених – у лонах матерів.

З метою вшанування пам’яті жертв голодомору та виховання в учнів ціннісного ставлення до держави, поваги до її історичного минулого та збереження державних традицій в спеціальній школі-інтернат Іступеня №25 Оболонського району м.Києва було проведено інформаційно-просвітницькі заходи. В класах пройшла година пам’яті і скорботи «Голодомор – біль душі і пам’ять серця». Ці виховні години запам’яталась усім завдяки емоціям суму, жалю і співпереживання, які відчувалися у кожному слові і русі її учасників.

27 листопада запрошуємо кожну українську сім’ю о 16-й годині приєднатися до Всеукраїнської акції «Запали свічку пам’яті усім померлим від голоду».

19 листопада пройшов урок з безпеки дорожнього руху “Безпечна дорога додому” в онлайн режимі.

Педагогічні працівники спеціальної школи-інтернат #25 провели ряд виховних бесід з використанням презентацій, що висвітлені на сторінці у Facebook та на офіційному сайті закладу.

А також дякую учням та їх батькам змогли провести онлайн виставку малюнків “Безпечна дорога додому”.

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

Напередодні осінніх канікул в спеціальній школі-інтернат І ступеня №25 пройшов тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Продовж тематичного тижня проведено ряд заходів відповідно до плану роботи:

  • оформлення тематичної виставки «Збережемо своє життя. Правила безпеки під час осінніх канікул»;
  • бесіди на теми: «Небезпечно електричний струм», «Якщо побачив вогонь – твої дії», «Небезпека у лісі», «Дорожня грамота», «Сам вдома. Що потрібно знати» тощо;
  • виставка малюнків «У місті, в лісі, на вулиці ти гуляй та про безпеку пам’ятай»;
  • проведення поетапної навчально-тренувальної евакуації тощо.

Уся робота була спрямована на організацію різних видів діяльності, які в свою чергу,  були направлені на набуття певних навичок поведінки, досвіду, самостійного пошуку виходів із непростих ситуацій, навчанню приймати виважені, продумані рішення. Адже все, чому навчають,  діти повинні вміти застосовувати в реальному житті, на практиці. Для досягнення максимального ефекту вчителі використовували художній матеріал, дидактичні, рухливі та сюжетно-рольові ігри, створювали проблемні ситуації. Під час проведення розваг з дітьми закріплювалися знання та навички стосовно безпеки життєдіяльності, підтримувався позитивний емоційний стан.