Все публикации автора

14 березня – День добровольця, День мужніх захисників, які за покликом серця взяли в руки зброю та пішли захищати нашу неньку Україну!

Слава захисникам і захисницям!
Низький уклін вам!

Читати повністю »

…Весна іде, красу несе
А в тій красі – радіє все…
Спасибі Вам, ЗАХИСНИКИ,
За свято! Мирної весни!

Читати повністю »

Маємо продовження… Естафету ” Маленький майстер-шеф” прийняв перший клас… А готували вони… Бутерброди! Гарячі! Самі!
Але спочатку Олена Вікторівна і Світлана Ремарівна та їхні учні поцікавилися історією виникнення бутербродів, їх різновидами та дізналися багато нового і цікавого. Що спочатку ця страва мала назву накладанці… Потім обрали продукти для приготування і… Захоплено творили у кулінарному хабі. Ох і смачно вийшло! А як це відбувалося – дивіться!

Читати повністю »

Іллюша Тайнов, учень 3-А класу СШІ #25. Наша зірочка, наш талановитий хлопчик! Ми всі пишаємося тобою і раді твоїм успіхам!⭐
В районному конкурсі вокального мистецтва “Пісні твоєї України. Відчуй серцем, заспівай з душею” серед учнів закладів загальної середньої освіти Оболонського району.
Номінація “Соло” – Лауреат I премії.

Читати повністю »

Березень 2023 року … Виховна діяльність розпочалася з декади ” Маленький майстер-шеф”. І першими були вихованці 4- их класів за підтримки своїх учителів Алли Андріївни та Світлани Леонідівни. А вибрали вони улюблену українцями страву – вареники. Адже без них не обходяться традиційні українські свята та вечорниці. Отже, спочатку була теорія, а потім і практика. Це було цікаво, пізнавально, і, що головне – всі учасники отримали позитивні емоції від спільної праці та результату. Смакували вареничками з вишнею з задоволенням. Пропонуємо і Вам переглянути як все відбувалося. Не зупиняємось та естафету передаємо 1-ому класу.

2014 рік…Ми пам`ятаємо!
Герої не вмирають!
Небесна Сотня – Герої незборені,
Найкращі, найвідважніші сини,
Яскравим сяйвом в небі засвітились,
Щоб інші мріяли, любили і жили…
Героям Слава!

Читати повністю »

Карта ЄДИНОЇ УКРАЇНИ. Майоріє Державний Прапор України. Лунає Державний Гімн України.
У повітрі дух єднання, сила українського народу та його незламне прагнення до Перемоги та Миру!
Тільки разом – МИ сильні!
Слава Україні! Героям слава!

Читати повністю »

Красивий, щедрий, рідний край
І мова наша солов’їна.
Люби, шануй, оберігай!
Усе, що зветься Україна!
У цьому році для нас День Закоханих у синьо-жовтих кольорах. Наше серце належить Україні! Цьому була присвячена святкова зустріч шкільної родини. Ми всі прагнемо, щоб як найшвидше вся наша країна заграла жовто-блакитними фарбами!
Ми вдячні героїчним ЗСУ за можливість жити під мирним небом, навчатися у школі, організовувати святкові зустрічі, демонструвати свої таланти у тиші.

Завітав Святий Миколай і до наших діточок, які з нетерпінням очікували на нього та старанно готувалися до зустрічі. У святково прибраній залі казкові герої привітали всіх присутніх зі святом, подарували сучасну виставу “Зимова казка” і зустріч Святого Миколая. Бажаємо всім, щоб день Святого Миколая не пройшов повз ваш будинок і наповнив його щастям, теплотою та любов’ю. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за змогу попри все провести довгоочікуване свято!

Download (PDF, 1.34MB)