Все публикации автора

16 травня 2024 року – Міжнародний День Вишиванки.

Національна руханка у вишиванках “Дякуємо ЗСУ”
Вишиванка – це код нації, наш оберіг, який символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

15 травня – Міжнародний день сім’ї. В цей день діти спеціальної школи 25 тепло вітали дружною шкільною родиною своїх матусь і бабусь, подарувавши свято “У світі все починається з мами”.
Пам’ятаймо:
Сім’я – найважливіше.
Сім’я – це люди, які любитимуть тебе не зважаючи ні на що.
Сім’я – це добро, підтримка, любов, затишок, добробут. Нехай у кожній сім’ї буде мир та злагода!

10 травня 2024 року
Всеукраїнська національно-патріотична онлайн-руханка
Разом до ПЕРЕМОГИ!
Спеціальна школа 25 долучилась до Всеукраїнської національно-патріотичної онлайн руханки до Всесвітнього дня руху заради здоров’я, стала частинкою цієї масштабної події. Рухаймося й будьмо здоровими!

9 травня – День Європи. Для нас – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія, культура. Демократія. Свобода. Повага до людини та людської гідності. Верховенство права. Усе це зараз захищають українці на своїй землі!
У День Європи ми висловлюємо подяку країнам Європейського Союзу за підтримку та допомогу у боротьбі з російськими окупантами. Віримо в Україну, кожного громадянина, Збройні Сили України, партнерів та працюємо разом на результат для перемоги! Все є і буде Україна!

Вітаємо команду  освіти Оболоні  з ІІ командним місцем у чемпіонаті з кульової стрільби “Снайпер столиці” ХІІ Київської міської спартакіади “Здоровий киянин”. Пишаємося, що єдина жінка у команді – це вчитель фізичного виховання СШ №25- Оксана Володимирівна Орліченко. Так тримати! Бажаємо подальших успіхів, влучних пострілів, легких перемог!!!

8 травня – День пам’яті та Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні. Вихованці СШ 25 разом з усією Україною вшановують пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, та всіх жертв цієї війни втретє в умовах повномасштабної збройної агресії росії. Сучасна війна також супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії.
Пам’ятаємо тих, хто боровся за Україну у роки Другої світової війни! Шануємо тих, хто воює за неї сьогодні! Честь і шана живим! Вічна слава загиблим! Хай не згасає пам’ять про героїв! Читати повністю »

З Великоднем, Україно!!!💙💛

З вірою в ПЕРЕМОГУ України, в перемогу світла над темрявою вихованці СШ 25 готувались до Великодня!

Напередодні Великодня колектив нашої школи, учні, батьки долучились до благодійних акцій: закупили необхідні речі (акумулятори, плівку, ліки) для покращення функціонування наших воїнів з 244 та 129 батальйонів; виготовляли вітальні листівки для захисників, що знаходяться на передовій; відвідали військових у шпиталі й передали їм святкові гостинці.