Все публикации автора

31 травня 2024 року в нашій школі відбулося свято Останнього дзвоника, що символізує закінчення навчального року, підбиває підсумки та відкриває нові горизонти у майбутнє. Шкільне подвір’я наповнилося щирими емоціями учнів, батьків та вчителів. Дякуємо Благодійній організації “БФ Україна ЦЕ ТИ” за солодкі подарунки для дітей.

Травень… і знову свято у нашій школі…у кого? У найменшеньких! Наші першачки прощалися з Буквариком – першим шкільним другом, адже вивчили всі літери, навчилися читати і писати. Під час чарівного дійства «Прощавай, Букварику!” вони читали вірші, відгадували загадки, співали і танцювали, дякували Букварику за отримані знання! Відтепер ніщо не зупинить їх у захоплюючій подорожі Країною Знань!

Вітаємо наших талановитих вихованців! Бурикіна Злата та Подлатова Дар’я нагороджені дипломами за участь у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків на космічну тематику Noosphere Space Art Challenge. Пишаємося! Бажаємо творчого натхнення й подальших успіхів!

ЛФК – цілеспрямований процес, що сприяє коригуванню моторної сфери, виробленню чітких координованих рухів під словесний супровід, розвитку дрібної моторики, ручної вправності, навчанню правильному диханню, розвитку здатності орієнтуватися в просторі, розвитку мовлення за допомогою рухів, формуванню в процесі рухової діяльності операцій мислення.

Логоритміка – це вправи, завдання, ігри, що поєднують у собі музику і рухи, музику і слово, музику, слово і рухи. Логоритміка розвиває дихання, мову, фонетико-фонематичний слух, уяву, моторику, творчі здібності.

Корекційні заняття. Корекція мовлення

Корекційні заняття. Психоемоційне розвантаження.

Навчання правилам дорожнього руху – життєва необхідність, тому відповідні заходи завжди актуальні, бо обґрунтовують важливість дотримання безпечної та відповідальної поведінки. З метою дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, у транспорті в нашому закладі проведені тематичні уроки, бесіди, конкурс малюнків під гаслом “Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай”. Читати повністю »

Незламна, сильна, вільна! З Днем вишиванки, УКРАЇНО МОЯ! #День_вишиванки