Рубрика «Національно-патріотичне виховання»

Рідна моя Україно, земле люба і єдина.

Тут Тарасові стежки, солов’їнії пісні.

Тут калина і верба, тут і радість і журба.

Ніжне материнське . І така чудова мова.

Ніби птаха легкокрила, волелюбна і щаслива.

Краю ніжний і святий, я люблю тебе, ти мій!

У кожного одна Батьківщина. І кожен має її любити. Україна – це прекрасна та багата земля. Україна – це звичаї і традиції наших предків. Україна –  це її мова.

Читати повністю »

Ой у лузі червона калина похилилася,
Чогось наша славна Україна зажурилася.
А ми тую червону калину підіймемо, 
А ми нашу славну Україну, гей, гей, розвеселимо!

Ми живемо в тривожний, але прекрасний час, у час, коли відроджуються національні традиції, відроджується все те, що було забуте з роками. Кожний народ має свої святині, свої символи, опоетизовані образи дерев, квітів, рослин, птахів, тварин. Є вони і в  українців. Калина, верба, тополя, дуб, чорнобривці, мальви, барвінок, червона рута, волошки… Вони віддавна уособлюють красу України, духовну міць її народу, засвідчують любов до рідної землі.

Читати повністю »

Педагогічний колектив спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 25 для дітей з особливими освітніми потребами продовжує реалізовувати заходи щодо підвищення рівня національно-патріотичного виховання учнівської молоді з урахуванням подій сьогодення.

В рамках місячника з національно-патріотичного виховання в класах-групах проводиться щоденна кропітка робота щодо виховання дитячої молоді гідними нащадками великого українського народу.

Читати повністю »

Понад майданом стелиться туман,
Звільнімось, рідні, кров’ю від кайдан.
Хай бачить весь великий Божий світ
Вкраїни нашої незламний цвіт.

2016 рік лютий місяць.

Україна, весь український народ вшановує подвиг учасників Революції Гідності, увічнює пам’ять Героїв Небесної Сотні, які загинули на Майдані, на вулицях Грушевського та Інститутській… Загинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей.

Читати повністю »

Учні спецшколи-інтернату №25 в черговий раз стали Лауреатами Київського міського фестивалю «Повіримо у себе» дітей та молоді з функціональними обмеженнями Оболонського району м. Києва.

«Повір у себе, і в тебе повірять інші»

Столична освіта надає усі можливості для всебічного розвитку дітей та молоді з особливими освітніми потребами. Яскравим прикладом стали фестивалі дитячої творчості «Повіримо у себе».

12 листопада 2015 року в Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації відбувся XXIV Київський міський фестиваль «Повіримо у себе» дітей та молоді з функціональними обмеженнями Оболонського району м. Києва.

Учні спецшколи-інтернату №25 також взяли участь у фестивалі. В рамках національно-патріотичного виховання в спецшколі-інтернаті №25 проводиться послідовна виховна діяльність, спрямована на формування у вихованців почуття патріотизму, любові до Батьківщини тощо.

Учні виконали українську народну пісню «Годі браття сумувати», яка супроводжувалася хореографічною постановкою. Дует з хореографічною постановкою стали Лауреатами Фестивалю та отримали дипломи, статуетки «Лауреат Оболонського районного фестивалю «Шлях до зірок» та різні подарунки.

Саме фестивалі дитячої творчості «Повіримо у себе» відкривають двері до суспільного життя сотням хлопчиків і дівчаток з різними функціональними обмеженнями і дають змогу повірити у свої сили, продемонструвати здібності, знайти друзів і відшукати шляхи до самовираження у цьому світі.