Завітав Святий Миколай і до наших діточок, які з нетерпінням очікували на нього та старанно готувалися до зустрічі. У святково прибраній залі казкові герої привітали всіх присутніх зі святом, подарували сучасну виставу “Зимова казка” і зустріч Святого Миколая. Бажаємо всім, щоб день Святого Миколая не пройшов повз ваш будинок і наповнив його щастям, теплотою та любов’ю. Дякуємо нашим захисникам та захисницям за змогу попри все провести довгоочікуване свято!
“Зимова казка” до свята Святого Миколая
Понеділок, 19 Гру 2022