Тиждень толерантності у нашій школі відзначився різними заходами, під час яких обговорювали важливі питання: стосунки з однолітками, взаємоповага, унікальність особистості тощо. Протягом занять з елементами тренінгу “Всі ми різні, всі ми рівні” з’ясували, що знаємо про толерантність. У ході пошукової діяльності продемонстрували вміння розгадувати ребуси, відновлювати прислів’я, складати пазли толерантності, грали в гру “Так-ні”, брали участь в акції “Квітка толерантності”, виконували цікаву вправу “Толерантні друзі”, працювали над проєктом “Світ толерантності”.
Проведені заходи дали можливість ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.
Тиждень толерантності
Четвер, 16 Лис 2023