15 травня – Міжнародний день сім’ї. В цей день діти спеціальної школи 25 тепло вітали дружною шкільною родиною своїх матусь і бабусь, подарувавши свято “У світі все починається з мами”.
Пам’ятаймо:
Сім’я – найважливіше.
Сім’я – це люди, які любитимуть тебе не зважаючи ні на що.
Сім’я – це добро, підтримка, любов, затишок, добробут. Нехай у кожній сім’ї буде мир та злагода!
Рубрика: Наші новини | Коментарі Вимкнено до День сім’ї
Вітаємо наших талановитих вихованців! Бурикіна Злата та Подлатова Дар'я нагороджені дипломами за участь у Всеукраїнському конкурсі дитячих малюнків на космічну ...
Навчання правилам дорожнього руху - життєва необхідність, тому відповідні заходи завжди актуальні, бо обґрунтовують важливість дотримання безпечної та відповідальної поведінки ...