Нова українська школа в спеціальній школі-інтернаті І ступеня №25 на Оболоні в дії.

Четверг, 22 Ноя 2018

Шкільними коридорами нашого освітнього закладу впевнено крокує Нова українська школа. Удосконалюється освітній процес. Зміцнюється  навчально-матеріальна база.

“Думай, твори, працюй, навчай!” – таким був, є  і буде девіз нашого педагогічного колективу.

Діти з особливими освітніми потребами (з тяжкими порушеннями мовлення, аутизмом та іншими особливостями розвитку), які навчаються у нашому спеціальному закладі  у перших класах,  вперше за багато років забезпечені новими підручниками, новим  яскравим дидактичним та роздатковим матеріалом,  придбаним державним коштом, що дає змогу більш доступніше подавати та закріплювати навчальний матеріал в ігровій формі.

Крім того, управлінням освіти придбано для первачків, і не лише для них,  нові сучасні парти, шкільні дошки, килимки,  пуфи, меблі для класних та спальних кімнат. Всього і не перелічити.

Вдячні педагоги, щасливі діти і чекаємо на продовження хороших справ і в   майбутньому  2019-2020 навчальному році!