Подаруй свою улюблену книгу

Пятница, 07 Дек 2018

А чи багато у вас друзів? Маємо надію, що так.

От і наш навчальний заклад з гордістю може сказати, що має не одного справжнього доброго друга, і їх кількість зростає. Зовсім нещодавно це коло поповнилося небайдужими людьми з Міжнародної французької школи, які виявили бажання сприяти всебічному розвитку вихованців нашої школи.

В стінах своєї школи наші друзі провели благодійну акцію «Подаруй свою улюблену книгу». Кожен з учнів мав можливість подарувати ту книгу, яка є найбільш улюбленою, значимою. Діти від щирого серця приносили книги для вихованців нашого закладу, а підтвердженням того є, що майже в кожній книзі був маленький лист-побажання, або малюнок.

Ми безмежно вдячні нашим друзям з Міжнародної французької школи за такий приємний та корисний подарунок для учнів нашого закладу, який допоможе їм поповнювати знання, розвиватися та мандрувати світом казки в позаурочний час!

По особливому це приємно, коли по планеті Земля крокує Святий Миколай, Дід Мороз і Снігуронька. Білою ковдрою вкриті гори, ліси і поля. Наближаються святкові дійства, зустрічі. Радіє червонощока дітвора.

Зичимо всім нашим друзям радісних Новорічних свят!