День української писемності та мови

Мова росте елементарно,

разом з душею народу!

Іван Франко

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші предки. Мова є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ .

9 листопада – День української писемності та мови. Це свято відзначає  уся наша держава. Ось і наша шкільна родина  спеціальної школи-інтернату №25 не стала виключенням.

До Дня української писемності та мови з метою формування в учнів любові до рідної мови,бажання її вивчати, удосконалювати мовленнєві здібності та з метою виховання патріотизму, у школі було підготовлено та проведено такі заходи:

• години спілкування на тему : «Мови чарівної голос»;
  • конкурс читців української поезії та виконання української пісні ;
  • вікторина « Мовними стежинами»;
  • виставку найбільш актуальної літератури про українську словесність «Любіть Україну і мову її солов’їну».

Сьогодні ми є свідками відродження української мови. Вона заграла усіма барвами мелодійного українського слова у навчальних закладах, на вулицях міст і сіл.

Любімо, поважаймо та вдосконалюймо нашу мову, адже мова, як і Україна, — у нашому серці, і починається з кожного з нас.